Anıtkabir Cumartesi Pazar açık mı? Hafta sonu ziyaret saatleri nedir?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’ya şehir dışından gelen bir hayli yurttaşın ilk gitmek istediği yer Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarı olan Anıtkabir olurken Anıtkabir’in ziyarete sarih olduğu günler ve saatler de sık sık incelenmeye devam ediliyor.

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere hem Ankaralı yurttaşların hem de şehir dışından gelen yurttaşların Ankara’da ilk olarak ziyaret ettikleri yerlerden birisi de Anıtkabir olurken Anıtkabir’in hafa sonu sarih olup olmadığı merak edildi. Özellikle de şehir dışından Anıtkabir’i ziyaret etmek üzere gelen yurttaşlar Anıtkabir’in hafta sonu sarih olup olmadığını araştırıyor.

Anıtkabir çalışma saatleri sık incelenen mevzular arasında yer alırken Anıtkabir çalışma saatleri yayımlandı. Hem Ankaralı yurttaşların hem de şehir dışından yurttaşların ziyaret etmek üzere gittiği Anıtkabir’de çalışma saatleri şöyle yer alıyor;

Yerli ve yabancı milyonlarca bireyin ziyaret ettiği Anıtkabir hem çalışma saatleri hem de günleri açısından oldukça sık incelenmektedir. Ankara’ya gelmek ve Anıtkabir’i ziyaret etmek üzere tasarı yapan yurttaşlar Anıtkabir’in çalışma saatleri ile beraber hangi günler sarih olduğunu araştırmaktadır.

Anıtkabir hafta içi ve hafta sonu her gün 09.00 itibariyle ziyarete sarihtir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Anıtkabir Cumartesi Pazar açık mı? Hafta sonu ziyaret saatleri nedir?

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz