İhlas Medya’ya iki ödül daha

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beynelmilel Radyocular Birliğinin tertip edildiği 12. Beğeniyi Hakedenler Ödülleri programı Ankara’nın Mamak ilçesinde tertip edilen programla dağıtıldı. Beynelmilel Radyocular Birliği Başkanı Yusuf Erbaş programda konuşma reelleştirdi ve ödül dağıtımı yaptı.

– İhlas Medya’ya iki ödül daha

Beynelmilel Radyocular Birliği Başkanı Yusuf Erbaş tertip edilen programda yaptığı konuşmasında, “Ödül alan adları tebrik ediyoruz. Bunlar motivasyon kaynağı. İnsan ödül almak ister. Bizler kurulduktan sonra dedik ki, Türkiye’de tenkit etmek çok kolay ama alkışlamak güç. Bu bağlamda biz alkışlayarak ve artı bir hareket yaparak cemiyete sinerji oluşturmak istedik. Her sene kumpaslı olarak ödül merasimimizi Türkiye’nin muhtelif şehirlerinde asıllaştırmaya devam ediyoruz. Bize konut sahipliği yapan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’ye ve takımına çok teşekkür ediyoruz. Radyo bir sırdaştır, sırdaşsız kalmayın” ifadelerini kullandı.

ANKARA – Beynelmilel Radyocular Birliği 12. Beğeniyi Hakedenler Ödüllerini dağıttı. İhlas Haber Ajansı Senenin Beğeniyi Hakeden Haber Ajansı Ödülü’nü alırken TGRT Haber ise Senenin Beğeniyi Hakeden TV Haber Kanalı ödülşöhrete layık görüldü.

Mamak Belediyesi Senenin Beğeniyi Hakeden Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü Belediye Başkanı Murat Köse’nin ismine Belediye Başkanı Destekçisi Mehmet Düğmeci aldı. Pursaklar Belediyesi ise Kültür alanında Senenin Beğeniyi Hakeden Belediyesi ödülşanı aldı.

İhlas Medya ise iki ödüle layık görüldü. İhlas Haber Ajansı Senenin Beğeniyi Hakeden Haber Ajansı Ödülü’nü aldı. TGRT Haber ise Senenin Beğeniyi Hakeden TV Haber Kanalı ödülşöhrete layık görüldü. İhlas Medya’nın ödüllerine İhlas Haber Ajansı Ankara Haber Müdürü Beyazıt Cebeci aldı. Cebeci konuşmasında bu ödülü sahada çalışan bin 300 muhabirin ismine aldığını belirtti.

Programda muhtelif ses sanatçıları sahne alarak performanslarını sergiledi ve ödül aldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İhlas Medya’ya iki ödül daha

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz