1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Başvuran emeklilere can suyu olacak! O banka tek işlem yapana 10.000 TL geri ödemesiz para veriyor

Başvuran emeklilere can suyu olacak! O banka tek işlem yapana 10.000 TL geri ödemesiz para veriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son yarıyılda, emeklilere müteveccih bankalar tarafından sunulan promosyon fırsatları büyük bir alaka görmekte. Bu kapsamda Garanti Bankası da alıcı memnuniyetini ön tasarıda tutarak emeklilere özel promosyon alternatifleri geliştiriyor. Özellikle Mart ayı süresince geçerli olacak bu yeni kampanya, Garanti Bankası’nın emeklilere müteveccih sunduğu avantajları daha da cazip hale getiriyor.

Yalnızca ücret promosyonuyla hudutlu kalmayan Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu avantajlar arasında düşük faizli kredi fırsatları ve Bonus Kart kullanımına özel fırsatlar da bulunuyor. Bankanın Bonus Kart kullanarak 1000 TL’ye kadar hediye para kazanma kaderi sunması, emeklilere ek bir finansal avantaj sunuyor.

Önümüzdeki yarıyılda yürürlüğe girecek olan EYT kanununun kabul edilmesiyle beraber, bir hayli banka promosyon fiyatlarını aktüellemeye başladı. Garanti Bankası da bu kapsamda emeklilere özel promosyon fırsatlarına aktüelledi. Bu aktüelleme ile 3 senelik kontrat karşılığında emeklilere sunulan rekor fiyat ödeme fırsatı sunuluyor.

Garanti Bankası, alıcı memnuniyetini öncelikli tutarak emeklilere geniş kapsamlı avantajlar sunmaya devam ediyor. Düşük faizli kredi ihtimallerinden Bonus Kart’a kadar uzanan avantajlar, emeklilerin bankacılık operasyonlarını basitleştirmeyi kastediyor. Bu sayede, emekliler finansal mevzulardaki gereksinimlerini daha rahat bir biçimde karşılayabilirken, bankanın sunduğu imkânlardan yararlanabilirler.

Garanti Bankası’nın aktüellenen promosyon fiyatları 3 Nisan 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak. Bu aktüelleme ile 3.500 TL’ye kadar ücret alan emeklilere 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında ücret alan emeklilere 5.250 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında ücret alan emeklilere 6.750 TL, 10.000 TL ve üstü ücret alan emeklilere ise 7.500 TL promosyon ödemesi yapılması planlanıyor.

Emekliler, Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bu avantajlardan faydalanmak için yalnızca 3 senelik ücret tarihini bankaya bildirerek müracaatlarını asıllaştırabilirler. Müracaatlar bankanın şubeleri, mobil bankacılık hizmetleri, internet bankacılığı ve e-devlet platformu üzerinden yapılabiliyor. Onaylanan müracaatların ödemesi ise kısa vakit içinde hesaplara aktarılıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başvuran emeklilere can suyu olacak! O banka tek işlem yapana 10.000 TL geri ödemesiz para veriyor
Yorum Yap

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz