1. Haberler
  2. Hayat
  3. 28 Haziran 2024 günlük burç yorumları: Yıldızların rehberliğinde yeni bir gün

28 Haziran 2024 günlük burç yorumları: Yıldızların rehberliğinde yeni bir gün

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bir şarkı sözü, bir şiirin sözleri veya size güzel gelen bir görüntü: Bir şey zihninizde çok güçlü bir şekilde canlanmaya devam ediyor. Bunun aklınıza gelmiş olması bile şaşırtıcı olabilir ama eğer tekrarlanıyorsa sanki sihirli bir şeymiş gibi görünür ve aslında öyledir. Evet, bu sizin için yazılmış bir mesaj. Esrarengiz bir niteliği var ve onu sizin çözmeniz ve anlamanız gerekiyor. Evet, sadece size özel bir mesaj alıyorsunuz ve eğer ona odaklanırsanız bir rüyanın kilidini açacaksınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Birileri, sizin onlara yeterince saygı göstermediğinizi düşündüğü için size saygısızca davranıyor olabilir. Sizinle sert bir şekilde konuşuyor olabilirler çünkü onların gözünde siz de aynısını yapıyorsunuzdur. Belki de gerçekte öyle olmasa bile sizden algıladıkları bu olduğu için kavgacı bir tavır sergiliyorlardır. Bunların hiçbirini fark etmeyebilirsiniz çünkü yalnızca onların söyledikleri ve yaptıklarının sizi nasıl etkilediğiyle ilgileniyorsunuz. Farkında olmadan böyle davranıyor olabilirsiniz. Bugün, en son etkileşimlerinizi düşünün ve nelerin yanlış yorumlanmış olabileceğini görün.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Anlamsız bir endişe sizi engelliyor. Bu, elinizden bir şey gelmeyen bir durumdur ve bu yüzden bu konuda endişelenmek gerçekçi bile olmayabilir. Bu endişeyi ayak bileğinize zincirle bağlanmış gerçek bir ağırlık olarak hayal etmeye çalışın. Şimdi ayak bileğinize bağlı bu ağırlıkla yürümenin veya herhangi bir şey yapmanın ne kadar zor olduğunu hayal edin. Şu anda bu endişeyle ilgili yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığından ve zaten gerçek bir şeye dönüşme olasılığı da olmadığından, sizi tutan zincirleri kesin ve yükselmek için kendinizi özgür bırakın.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bir rüya gördünüz veya bir vizyon, sezgisel bir düşünce edindiniz ya da yakında edineceksiniz. Çok harika ve hoş bir şey aklınıza geliyor ve size bunun olması gerektiği hissini veriyor. Kehanetiniz, daha iyi bir kelime bulamadığınız için, muhteşem ve gerçek olamayacak kadar iyi bulduğunuz bir şey. Ne yaparsanız yapın, ne kadar muhteşem görünürse görünsün, gerçek olamayacak kadar iyi olduğu fikrine itibar etmeyin. Bu fikri besleyerek ve ciddiye alarak hiçbir yere varamazsınız. Yaşadığınız deneyimden sadece daha fazla keyif almakla kalmayacak, aynı zamanda onu iyi enerjiyle dolduracak ve gerçekliğiniz haline gelme olasılığını artıracaksınız. Aklınıza gelen her neyse, onun gerçekleştirilebilir olduğuna inanın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bir süre önce geride bıraktığınız bir çatışma, bir kez daha gerçeğe dönüşmeye mahkumdur. Bu, siz başlatmasanız ve çatışmaya girmemeyi tercih etseniz bile gerçekleşebilir. Birileri size ulaşmak istiyor ve bunu yapmaya kararlılar. Niyetleri iyi olabilir. Sizin bakış açınıza göre, bunu çoktan aşmış olabilirsiniz ve hiç bir şekilde etkileşime geçmek istemeyebilirsiniz. Sorun değil. Yine de söylenenlere dikkat edin. Daha önce hiç düşünmediğiniz bir bakış açısını ortaya çıkarabilir ve hatta sizin için işleri bir kez daha yoluna koyabilir, size huzurunuzu geri verebilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
28 Haziran 2024 günlük burç yorumları: Yıldızların rehberliğinde yeni bir gün
Yorum Yap

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz