MSI yaptı yapacağını! Liste dışı videoyu yanlışlıkla yayına soktular

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MSI, orijinal YouTube kanalında liste dışı bıraktığı bir videoyu yanlışlıkla yayına aldı. Bu videoda MSI’ın yaklaşmakta olan ana kartlarının bilgisayarlarda gösterildiği teknik eğitim içerikleri bulunuyordu. Buraya kadar her şey normaldi. Ancak videonun bir sahnesinde, 14. nesil Intel işlemciler ile ilgili küçük bir slayt vard ve bu slaytta, Intel’in yeni işlemcilerinin özellikleri gösteriliyordu. MSI, hatayı fark ettikten sonra videoyu kaldırdı ancak yeni işlemcilerle ilgili bilgiler çoktan internet ortamında yayılmış oldu.

MSI’ın şirket içi eğitim videosuna baktığımızda, 13. nesil işlemciler ile 14. nesil işlemciler arasında genel olarak büyük farklar olmadığını göreceğiz. Bu bağlamda; videoya göre her iki seride de 10 nm üretim sürecinden geçen aynı mimari bulunacak. Ayrıca; 13. nesil işlemciler ile 14. nesil işlemciler arasında ortalama yüzde 3’lük performans artışı olacak. Intel Core i7-14700K hariç.

Intel Core i7-13700K’da 8 adet performans, 8 adet de verimlilik odaklı çekirdek bulunuyordu. MSI’ın videosuna göre Intel Core i7-14700K’da ise 8 performans çekirdeğine 12 verimlilik çekirdeği eşlik edecek. İşte bu fark, Intel Core i7-14700K’nın selefinden yüzde 17 hızlı olmasını sağlayacak. Eylül ayında gerçekleştirilecek etkinlikte, Intel’in 14. nesil işlemcilerinin neler sunacağını tüm detaylarıyla görme imkanı yakalayacağız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MSI yaptı yapacağını! Liste dışı videoyu yanlışlıkla yayına soktular

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz