Başkan Önsay: “Türkiye’de Siyaset Ve Seçim Hizmet Üzerinden Yapılmıyor”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Kütahya Şehir Başkanı Mustafa Önsay, yeni vazifeye başlayan Hisarcık İlçe Başkanı ve idaresine hayırlı olsun ziyareti esnasında yaptığı açıklamada, Türkiye’de siyaset ve tercihin hizmet üzerinden yapılmadığına dikkat çekti.

Önsay, yeni vazifeye başlayan AK Parti Hisarcık İlçe Teşkilatını ziyaretinde İlçe Başkanı Ahmet Çümen ve ilçe idaresine hayırlı olsun dileklerini iletti. Belediye Başkanı Fatih Çalışkan’ın da hazır bulunduğu ziyarette istişare ve değerlendirmelerde bulunan Şehir Başkanı Mustafa Önsay yaptığı açıklamada, Türkiye’de siyaset ve tercihin hizmet üzerinden yapılmadığını söyledi.

Başkan Önsay, “Şayet Türkiye’de siyaset filhakika hizmet üzerinden yapılıyor olsa, insanlar hizmetler üzerinden, kendi yaşamlarındaki yansımalar üzerinden değerlendirebilecekleri bir kumpasa erişebilsek Türkiye’de bu bizim daha güzelimize gider. AK Parti olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkede 20 seneden beri yaptığı şeyleri konuşur, yapamadıkları üzerinde nasıl yapacağımızı tartışır ve insanlarla bunları konuşmayı yeğleriz. Temel siyaset böyledir. Ama Türkiye 14 Mayıs 1950 senesinden bu günlere kadar girdiği her tercihe hep “En ehemmiyetli tercih” diyerek girdi. Hep varlık ve yokluk savaşı içerisinde var olduk. Biz öğreniyoruz ki bugün 14 Mayıs’ta oluşabilecek bir neticede kaybeden AK Parti, kaybeden Recep Tayyip Erdoğan olmayacaktır. Ülke kaybedecek, ulus kaybedecek, ülkenin geleceği kaybedecek. Bundan evvel olduğu süreçler gibi. Bu dostlar Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye karşı. Bunu anladık. Peki, bu dostlar ne yapacak? Ne yapmak istiyorlar? Neyi öneri ediyorlar? Neyi nasıl yapacaklar? Bununla alakalı merak ediyoruz, dinliyoruz ne dinliyoruz? Hiçbir şey yok. Bir şey söyleyin, bu halkta bunu dinlesin konuşsun. Ama yok, niçin yok? Zira Türkiye’de siyaset hizmet üzerinden yapılmıyor” dedi.

“Bu ülkenin dışarıdaki düşmanların içeride aparatları var”

Önsay,” Bu ülkenin düşmanları var, bu ülkenin dışarıdaki düşmanların içerideki aparatları var. Bunlar onların burada borazanlığını yapıyor ve bizim halkımızı aldatmaya, her seferinde ayağını çeldirmeye çalışıyor. Yeniden benzerini yapıyorlar. Bundan evvel AK Partinin girdiği ve kazandığı 15 tercih süresince biz hep aynı şeyi yaşadık. Bu ehemmiyetli tercih, niçin ehemmiyetli tercih? Zira netice haysiyetiyle kurmaya çalıştığımız, yapmaya çalıştığımız, bu ülkeyi getirmeye, taşımaya çalıştığımız noktaya karşı düşman olan ve bunu yasaklamak isteyen eforlarla, burada bir şeyler yapmak isteyen, milletin refahı için çalışmak isteyen, milletin yanında olmak isteyenlerle bir savaş var. 14 Mayıs’ta yapacağımız temel şey buna karar vermek” diye konuştu. – KÜTAHYA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Önsay: “Türkiye’de Siyaset Ve Seçim Hizmet Üzerinden Yapılmıyor”

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz