Cemal Enginyurt: 78 Yıllık Siyasi Hareketin Tbmm’de Güçlü Bir Şekilde Temsil Edilmesi İçin, 13’Üncü Cumhurbaşkanının Kemal Kılıçdaroğlu Olması İçin…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrat Parti DP Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, “Milletvekilliği adaylığı müracaatımızı Teşkilat Başkan Yardımcımız Bülent Erdinç beye teslim ediyoruz. 78 senelik bir politik hareketin allahın izniyle 28’inci Yarıyılda Türkiye Büyük Millet Meclisinde güçlü bir biçimde temsil edilmesi için, Ulus İttifakı’nın adayı 13’şancı Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun olması için taşın altına gövdemizi koyduk. Çabamız halkımız içindir. Çabamız Mustafa Kemal Atatürk’şan Türkiye Cumhuriyeti Devleti içindir” dedi.

DP Genel Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, 14 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili tercihleri için aday adaylığı müracaatını yaptığını sosyal medya hesabından duyurdu. Enginyurt şunları söyledi:

“DEMOKRATLAR UYANIN, DEMOKRATLAR AYAĞA KALKIN, ZAMAN GEÇİME ZAMANI, UYUMA ZAMANI DEĞİLDİR”

Demokrat Parti 28’inci Yarıyıl milletvekilliği adaylığı müracaatımızı Teşkilat Başkan Yardımcımız Bülent Erdinç beye teslim ediyoruz. İstanbul’dan sayın Davut Topoğlu iş adamıyla birlikte ilk müracaatı hayırlısıyla yapmış olduk. Demokrat Parti milletvekili aday adayı olmak bizim için iftihardır. 78 senelik bir politik hareketin allahın izniyle 28’inci yarıyılda Türkiye Büyük Millet Meclisinde güçlü bir biçimde temsil edilmesi için, Ulus İttifakı’nın adayı 13’şancı Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun olması için taşın altına gövdemizi koyduk. Çabamız halkımız içindir. Çabamız Mustafa Kemal Atatürk’şan Türkiye Cumhuriyeti Devleti içindir. Tam demokratları, Demokrat Parti’ye gönül verenleri, Demokrat Parti’ye milletvekilliği adaylığı için müracaata davet ediyorum. Demokratlar uyanın, demokratlar ayağa kalkın, zaman geçime zamanı, uyuma zamanı değildir.  Zaman diriliş zamanıdır, çaba zamanıdır. Biz sefere çıktık. Başarıyı Allah kısmet etsin allahın izniyle”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Cemal Enginyurt: 78 Yıllık Siyasi Hareketin Tbmm’de Güçlü Bir Şekilde Temsil Edilmesi İçin, 13’Üncü Cumhurbaşkanının Kemal Kılıçdaroğlu Olması İçin…

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz