Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Amerika’ya Şu Seçimlerde Bir Ders Vermemiz Lazım”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Özellikle Amerika’ya şu tercihlerde bir ders vermemiz gerekli. Joe Biden oradan konuşuyor. Joe Biden’ın büyükelçisi gidiyor bay bay Kemal’i ziyaret ediyor. Sen büyükelçisin. Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı’dır. Sen şimdi bundan sonra hangi suratla kalkıp da Cumhurbaşkanından buluşma isteyeceksin. Bizim kapılar kapandı işte ona, bir daha giremez.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bağcılar Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmasında “Zelzeleden sonra şu anda orada yaptığımız konutlar filhakika devletin sahiplenmesinin nişanesi oldu. Benim devletim demesi gerekli. Bu da tabi bizim çalışmamızla olacak. Devletimiz milletini yalnız vazgeçmeyecek, sahiplenecek sahipleniyor. Bu işi de şuanda en galibiyetli biçimde yürütüyoruz. Yoğun bir gayret var.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin özellikle bu tercihlerde Amerika’ya bir ders vermesi gerektiğini belirterek “Joe Biden oradan konuşuyor. Joe Biden’ın büyükelçisi gidiyor bay bay Kemal’i ziyaret ediyor. Ayıptır azıcık kafanı çalıştır. Sen büyükelçisin. Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı’dır. Sen şimdi bundan sonra hangi suratla kalkıp da Cumhurbaşkanından buluşma isteyeceksin. Bizim kapılar kapandı ona, işte bir daha giremez. Niçin? Haddini bileceksin. Büyükelçi olarak görevini öğreneceksin. Bir büyükelçi nasıl çalışır bunu bileceksin. Bunu bilmediğin takdirde bu kapı öyle yol geçen hanı değil giremezsin. Onun içinde allahın izniyle 14 Mayıs’a iyi hazırlanıyoruz. İyi koşturuyoruz. Özellikle 6 milyonu aşkın gencimiz var ve bu gencimizin bu tercihlerdeki duruşu çok çok ehemmiyetli” dedi. – İSTANBUL

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Amerika’ya Şu Seçimlerde Bir Ders Vermemiz Lazım”

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz