Dalmış Beauty; Kalıcı Makyaj Kaç Seans Sürer?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kalıcı makyajınızı bitirmek için gereken seans rakamı, uygulanan bölgeye bağlıdır. Kaş ve eyeliner genellikle iki seansyapılmaktadır. Eyeliner veya kaşlar, hassasiyet lüzumu sebebiyle azıcık daha uzun sürecektir.

İlk seans, ne istediğinizi ve son kaş ağdanızdan bu yana ne kadar zaman geçtiğini değerlendirmek için sanatçıyla yapılan bir istişaredir. Daha sonra kaşlarınız çizilir ve renk geçimi ve iyileşme açısından test edilir. Daha sonra sterilize bir pigment aleti kullanarak kaşlarınızın istediğiniz biçimi, kalınlığı, uzunluğu ve kemerini şekillendirmeye devam edecektir.

Kalıcı makyaj yapılırken bakım sonrası bakım çok ehemmiyetlidir. Zira galibiyetli bir harekât ile doğru veya düzgün bir biçimde iyileşmeyen bir prosedür arasındaki tüm farkı yaratacaktır. Uygulamanın yapıldığı bölgenin enfeksiyon veya yara izi olmadan doğru biçimde iyileşmesi için, kalıcı makyaj rehabilitasyonunun her seansından sonra uzman tarafından verilen tüm bakım sonrası yönergelerine uymanız ehemmiyetlidir.

Kalıcı makyaj uygulaması takribî 1 saat devam ettir. Ancak bu vakit, uygulama yapılacak bölgenin tasarımına ve ebadına göre farklılık göstermektedir. Bu uygulama sızısız ve gevşeticidir. Bundan dolayıdır ki uygulamasının konforlu olduğu ifade etmek de muhtemel olmaktadır. Tam bu bilgiler ışığında kalıcı makyajdan istenilen tesirin elde edilmesi için sürece profesyonellerin dahil olması şarttır.

Kalıcı makyajda seans süreci hangi bölgeye ne cins bir harekât yaptıracağınıza bağlıdır. Mesela kaşlar için natürel bir görünüm istiyorsanız bu harekâtı bitirmek için genellikle tek bir seans yeterlidir. Daha besbelli bir görünüm seçim ederseniz, iki veya üç seans gerekebilir. Bu cins operasyonların kesinlikle profesyoneller tarafından yapılıyor olmasına ve hijyen koşullarının korunduğu sterilize bir etrafta yapılıyor olmasına dikkat etmek de gerekmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dalmış Beauty; Kalıcı Makyaj Kaç Seans Sürer?

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz