Ekrem İmamoğlu: Seçim Günü Sandıklarımızın Başında Olacak, Tüm Oylarımıza Sahip Çıkacağız Ki Elektriklerin Kesilmesine, Trafolara Kedilerin Girmesine…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Megakent Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Hem cumhurbaşkanlığı hem milletvekilliği tercihlerinde büyük zafer kazanacağımızdan en ufak bir kuşkum yok ama bunun için sandık güvenliğini sağlama almamız gerekiyor. Çünkü tercih kazanmanın yolu, yalnızca yurttaştan rey almaktan değil, aynı zamanda reyleri gözetebilmekten de geçiyor. Tercih günü sandıklarımızın başında olacak, tüm reylerimize sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine izin etmeyelim. Bu tercihte sandığa sahip çıkmak demek, ülkemize sahip çıkmak demek. Gelin, hep beraber bir tarih yazalım. İster desteklediğiniz partinin sandık misyonlusu olun isterseniz Ulus İttifakı’nın platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda mesullük üstlenin” dedi.

Ekrem İmamoğlu, bugün sosyal medya hesabında yayınladığı videoda, 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanı ve milletvekili tercihinde sandık güvenliğini sağlamak için yurttaşlara çağrıda bulundu. Tercihi Ulus İttifakı’nın kazanması halinde cumhurbaşkanı dayanakçısı olacak olan Yavaş, şunları söyledi:

“TERCİH GÜNÜ SANDIKLARIMIZIN BAŞINDA OLACAK, TÜM REYLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Bedelli yurttaşlarım; 14 Mayıs’ta yeni ve umut dolu bir yarıyıl başlıyor. Halkı fukaralığa ve naçarlığa mahkum eden bu bozuk kumpastan hep beraber kurtulacağız. Hem cumhurbaşkanlığı hem milletvekilliği tercihlerinde büyük zafer kazanacağımızdan en ufak bir kuşkum yok ama bunun için sandık güvenliğini sağlama almamız gerekiyor. Çünkü tercih kazanmanın yolu, yalnızca yurttaştan rey almaktan değil, aynı zamanda reyleri gözetebilmekten de geçiyor. Tercih günü sandıklarımızın başında olacak, tüm reylerimize sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine izin etmeyelim. Bu tercihte sandığa sahip çıkmak demek, ülkemize sahip çıkmak demek. Gelin, hep beraber bir tarih yazalım. İster desteklediğiniz partinin sandık misyonlusu olun isterseniz Ulus İttifakı’nın platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda mesullük üstlenin. Bu tercihi halkça kazanacağız. Beraber çalışacak ve beraber muvaffak olacağız. Her şey çok hoş olacak.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ekrem İmamoğlu: Seçim Günü Sandıklarımızın Başında Olacak, Tüm Oylarımıza Sahip Çıkacağız Ki Elektriklerin Kesilmesine, Trafolara Kedilerin Girmesine…

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz