Emekli Öğretmen Mustafa Bozdoğan, Manisa’da Iyi Parti Milletvekili Aday Adayı Oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’deki eğitim sisteminden yakınan Mustafa Bozdoğan, seçilmeleri gidişatında eğitim meselelerine müteveccih çalışmalar yapacağını belirtti.

Bozdağan, “Lise çağından itibaren talebelerimizin canlı biçimde staj yapabileceği mektep içerisi enstitüler oluşturacağız. Daha aktif fertler olabilmeleri için şahsi gelişim eğitimleri ve kendilerini tanımaları, özelliklerini keşfetmeleri için manipülasyonlar yapacağız” dedi. Twitter’ı faal olarak kullanan Bozdağan, aynı zamanda hayvan hakları korunucularından biri olduğunu da aralıksız olarak gündeme taşıyor.

Bozdoğan “Ülkemizde bulunan Hayvan hakları kanunlarının eksikliğinden ulusumuz davacı. Bir o kadar da ben bu vaziyetten davacıyım. Ülkemizde bulunan hayvanların bir mülk gibi nitelendirilmesi ve hayvan istismarcılarına verilen cezaların noksan olması beni oldukça rahatsız ediyor” biçiminde konuştu.

Göçmenlerin bir an evvel ülkelerine sevk edilmesini istediklerini belirten Bozdağan, “Ülkemizde bulunan yoğun muhacir probleminin çözülmesi gerektiği şuurundayım. Manisa başta olmak üzere bir hayli Ege kentinde yerel millet muhacirlerden oldukça rahatsız. Milletimizin kavmi yapısını bozmakla birlikte arsız tutumlarda bulunuyorlar” diye konuştu.

Ülkemizdeki uyuşturucu kullanımının çok ufak yaşlara kadar indiğini belirten Bozdoğan, “Ülkemiz gençlerinin saplandığı uyuşturucu bataklığından oldukça rahatsızım. Büyük rant bahtına bu gidişata göz yumulması beni oldukça derinden etkiliyor. Uyuşturucu kullanımın orta mektep çağlarına kadar düşmesi oldukça zahmetli bir vaziyet. Ülke olarak ufak yaştan itibaren uyuşturucuya eğilimli bir jenerasyonun yetiştiğini görüyoruz. Bir vatansever olarak uyuşturucu kullanımın tamamlanması için her türlü imzayı atacağım” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Emekli Öğretmen Mustafa Bozdoğan, Manisa’da Iyi Parti Milletvekili Aday Adayı Oldu

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz