Fiat Connect Akıllı Saatler Ile Entegre Olacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fiat, Connect uygulamasına yeni özellikler katmaya devam ederken, son olarak uslu saat entegrasyonu devreye alındı.

Alıcı tecrübesini her geçen gün daha imtiyazlı bir ebada taşıyan marka, ülkemizde geliştirilen ilk ve en kapsamlı bağlanabilirlik teknolojisi olan Connect’i giyilebilir teknolojilerin en yaygını olan uslu saat entegrasyonuyla buluşturuyor.

Gerçekleştirilen entegrasyonla beraber uslu saat sahibi Fiat Connect kullanıcıları, uygulamayı telefonlarına indirdiklerinde, otomatik olarak Android watch ve Apple watch’larından araçlarını ulaşabiliyor. Kullanıcılar böylece, uslu saatleriyle taşıt sağlık bilgileri akümülatör, lastik vaziyeti ve DPF vaziyeti ve yakıt bilgisine erişebiliyor, konum göreöğreniyor ve uzaktan taşıt kapılarını açıp kapatabiliyor.

Fiat Connect’e ilerleyen zamanda uslu saatlerin destek verdiği, kandaki oksijen seviyesi, kalp atışı gibi sağlık bilgilerinin de entegre edilerek, kullanıcıların sürüş esnasındaki bitkinlik gidişatının tespiti amaçlanıyor. Bu işlevle beraber kullanıcının taşıt kullanırken bitkinliğinin tespit edilerek, dinlenmesi için kendisine saatinden bildirim push notification sevk edilmesi üzerinde çalışılıyor.

Müşterilerinin mobilite tecrübelerinde basitlik, güven ve uslu sahiplik yaratan Connect, Fiat sahiplerinin pek çok alanda hayatlarını değiyor. Alıcı tecrübesini aralıksız olarak yukarıya taşıyan Connect, kullanıcılarına Uzaktan Kapı Açma Kapama, Valiz açma, Kaza Tehlikeyi Yüksek Nokta Bildirimi, Çekilme İhtarı, Sürat ve Mesafe Limiti, Taşıt Arıza Araması, Taşıttan İnmeden Mazot ödeme özelliği, Yakıt, Lastik tazyiki ve Akümülatör Vaziyet Bilgisi gibi işlevleri de sunuyor. Ayrıca kasko poliçelerinde “Uslu Maliyetlendirme” yarıyılını başlatan marka, Connect Kasko uygulamasıyla sürüş puanı ve kullanılmayan güne göre Fiat sahiplerini ilave bereketlerle buluşturuyor.Kullanıcılarına temassız ödeme basitliği sağlayan Connect, aynı zamanda İstanbul, İzmir ve Ankara’daki bazı otopark lokasyonlarına olan uzaklık, boş kapasite bilgisi ve maliyet tarifesi bilgilerini de sunuyor. Bununla beraber mümkün kritik arıza mevzubahisi olduğunda, Fiat Alıcı İlgi Merkezi sürücüyü seyahatin bitirilmesine paralel arayarak vasıtayı ile ilgili yapması gerekenleri telefonda aktarıyor zorunlu gidişatlarda acil yol destek ve çekici dayanağı veriyor. Fiat Connect ayrıca, mümkün bir kaza vaziyetinde alınan çarpışma bilgisiyle ilgi merkezine anında ihtar iletiyor ve Alıcı İlgi Merkezi kullanıcıyı arıyor. Kullanıcıya erişilememesi vaziyetinde otomatik olarak taşıtın bulunduğu konuma ambulans hizmeti sağlanıyor.

Tofaş’ta geliştirilerek kullanıma sunulan, seneler içinde aralıksız yeni işlevler ilave edilerek kapsamı genişleyen Connect uygulaması, geçtiğimiz sene Egea modellerinde standart ekipman haline getirilmişti. Connect, önümüzdeki yarıyılda da yeniliklere kullanıcılarının yaşamlarını basitleştirmeye devam edecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Fiat Connect Akıllı Saatler Ile Entegre Olacak

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz