İlk Eşinin Ani Ölümüyle Yıkılan Burçin Bildik’ten Korkutan Itiraf: İkinci Eşim Olmasaydı Hayatta Olmayabilirdim

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağ Salim, Salih Kuşu, Dostum Max, Bekar Bekir, Yeni Gelin ve Hadi Be gibi bir hayli dizi ve filmde oynayan 52 yaşındaki Burçin Bildik, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına misafir oldu. İlk eşini beyin kanaması neticeyi kaybeden oyuncu, yaşadıklarını anlattı.

Ünlü oyuncunun ilk eşi Zeynep Elçin Bildik, denizde geçirdiği beyin kanaması neticeyi yaşamını kaybetti. İlk eşinin ölümünden sonra güç günler geçiren oyuncu, “Nasreddin Hoca’nın ‘Bana ağaçtan düşen hekimi getirin’ demesi gibi. Ben o ağaçtan düştüğüm için, onların ne yaşadıklarını, zaman içindeki şoklarını, daha hala o şokların devam ettiğini ve algı sürecini çok yakinen yaşamış biriyim. Çok zorlu bir şey. Onların depremzedeler yaşamları 1 dakika içinde yok oldu, bende de aynı şey oldu. Eşimi tatilde neşeli bir anımızda kaybettim. Yüce tanrı bana çok büyük bir sabretme eforu verdi. Herkes kendi acısı anlama ve hayata biçimiyle aşmalı. Acıyı yarıştırmamak gerekli. Sizden geçmiyor, unutamazsınız” dedi.

Eşinin ölümünden 2,5 yıl sonra yine nikah masasına oturduğu için tepki sürüklediğini söyleyen oyuncu, laflarına şöyle devam etti: “Ben 2,5 yıl sonra ikinci kere evlendiğimde beni çok taşladılar. Oradan düşmenin ne demek olduğunu öğrenmiyorsunuz. Bir şeyin üstü değişiğiyle kapatılmaz. İkinci eşim olmasaydı şu an yaşama devam etmiyordum. Eşimin sarmalayışı ve teskin edici gidişatı olmasaydı ben belki de yaşamımda geri dönülmez bir şey yapmıştım. Çok zorlu bir şeydi. Vazgeçin insanlar acısını istediği gibi tarif etsin, siz şekillendirmeyin. O acı Pandora’nın kolisi gibi.”

Ben onca şarkı ve reyin repliği unutamazken böyle bir hadiseyi nasıl unutabilirim? İkinci eşim ve ailesinin kavrayışıyla ilk eşim bizim aileden biri gibi oldu. Eşim babasına dua okurken ilk eşim için de okurdu. Ben sanatıma ve işime sarıldım. Sıhhatimi kurtarmaya çalıştım. İkinci eşim nikah şekeri yaptırmak yerine bir derneğe bağış yapmamızı istedi. Dernekte kadın bana bir mail attı ve ismi ilk eşimin de ismi olan ‘Zeynep Elçin’di. Bu iki adın toplandığını görünce eşim de ben de ağladık.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İlk Eşinin Ani Ölümüyle Yıkılan Burçin Bildik’ten Korkutan Itiraf: İkinci Eşim Olmasaydı Hayatta Olmayabilirdim

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz