L’oreal Ceo’su: Çin Pazarına Güvenimiz Güçleniyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PARİS, 3 Nisan Xinhua — L’Oreal Kuzey Asya Bölgesi Başkanı ve L’Oreal Çin’in CEO’su Fabrice Megarbane, şirketinin genel olarak kısa ve uzun vadede Çin mevzusunda iyimser, emin ve hırslı olduğunu söyledi.

Megarbane, kısa müddet evvel Xinhua ile yaptığı sohbette, Çin’in Kovid-19’a müdahalesini optimize etmesinden sonra işletmenin “piyasadaki potansiyel fırsatları gördüğünü”, bunun da işletmeyi “Çin’in ekonomik görünümü ve temenniler mevzusunda çok daha kendinden emin hale getirdiğini” dile getirdi.

L’Oreal, Çin ana karası pazarına 1997’de girdi. Şirketin 2022 bilgilerine göre, L’Oreal hala hem tüm dünyada hem de Çin’de güçlü biçimde piyasanın üzerinde performans sergilemeyi sürdürüyor.

Şirket, Çin’de tüm sene süresince ve dünyanın en büyük alışveriş şenliği olan “Çifte 11” 11 Kasım sırasında güçlü çevrimdışı ve çevrimiçi pazar hisseyi elde etti.

Megarbane, “L’Oreal Çin’in ikinci 25 senesinin başlangıcında Çin’in ekonomik kalkınma yol haritasıyla son derece geçimli biçimde yeni bir inovasyon odaklı ve yüksek nitelikli kalkınma dönemine giriyoruz” ifadelerini kullandı.

CEO, yeni harcayıcı potansiyelinin ortaya çıkmaya devam etmesiyle L’Oreal’in 2030 senesine kadar ek 100 milyon yeni Çinli alıcıya erişmeyi kastettiğini belirtti.

Çin’i L’Oreal için “yeni yatırım sembolü” diye niteleyen Megarbane, işletmenin “son 25 senede Çin’e hep yatırımda bulunduğunu ve gelecekte de Çin’e yatırım yapmaya devam edeceğini” dile getirdi.

L’Oreal Çin CEO’su, “Reformun sürati giderek çoğalıyor, uygulama yararlılığı yükseliyor, Çin’in dışa açılma kapısı giderek genişliyor ve ticaret etrafı daha iyi hale geliyor. Bunlar Çin pazarına olan güvenimizi kuvvetlendiriyor” diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
L’oreal Ceo’su: Çin Pazarına Güvenimiz Güçleniyor

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz