Trump’ın Jüri Tarafından Suçlanmasının Ardından New York’ta Güvenlik Önlemleri Artırıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NEW Daha Önceki Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın, erişkin filmleri yıldızı bir kadınla girdiği ilişki sonrası “sus hisseyi” ödemesiyle alakalı jüri tarafından yargılanmasının ardından New York’ta güvenlik tedbirleri artırıldı.

New York Polis Departmanında NYPD tam memurlar, rütbesine bakılmaksızın dünden itibaren vazifeye çağırılırken, Manhattan ceza duruşması, Bölge Savcılığı Büroyu ve Manhattan 5. Cadde’de bulunan Trump Tower önü polis bariyerleri ile çevrildi.

Trump Tower’ın önünde Trump karşıtı gruplar “Trump’ı hapisane giysileri giydirin” biçiminde pankartlar taşırken, Trump sponsoru bireyler de Amerika Birleşik Devletleri sancağı açarak Trump’ı soruşturanları yolsuzlukla suçladı.

İsmini yalnızca Marry olarak veren Trump sponsoru bir kadın, Anadolu Ajansı muhabirine, “Benim başkanım burada olmamı söyledi, onun için geldim.” diye konuştu.

Trump’a New York’ta Biden yönetimi tarafından devamlı zorbalık yapıldığını korunan Marry, “Tanrı, onu bir kere büroya koydu, ikinci kere de koyacak.” ifadesini kullandı.

Trump Tower’ın önünde, suratında Trump maskesi ile Trump taklidi yapan bir birey de turistlerin alaka odağı oldu.

Para karşılığında turistlerle resim sürükleten ve adının Neil Greenfield olduğunu söyleyen birey, Anadolu Ajansına, Trump taklidini yalnızca “emekli olmadan evvel aşırıdan para kazanmak için 4 yıldır” yaptığı bilgisini paylaştı.

Greenfield, “Bazen, Trump’tan nefret eden veya sosyal medya üzerinde tık almak isteyen bireyler tarafından hamleye uğruyorum, zira şayet Trump’a vurursan alaka görüyorsun.” biçiminde konuştu.

Trump’ın yargılanması konusunda da suçlamanın ertelenerek uzun zaman alacağını düşündüğünü belirten Greenfield, Trump’tan sevdiğini ancak onun için elinde sancakla gezecek biri olmadığını kaydetti.

Greenfield, “Ben bir Amerikan olarak hayal kırıklığına uğradım, evvelden hükümete saygı dinliyordum, ancak şimdi her iki partinin de insanları düşündüğünü sanmıyorum, daha çok efor elde etmeye çalışıyorlar.” dedi.

Trump, Amerikan tarihinde kendisine yöneltilen bir yargılama sebebiyle dominant karşısına çıkacak ilk daha önceki başkan olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’de 2024 başkanlık tercihlerine aday olan Trump, 18 Mart’ta Manhattan Bölge Savcısı’nın porno yıldızı Stormy Daniels’e 2016 Başkanlık tercihleri sırasında sus hisseyi ödeme yaptığı soruşturmayla alakalı hapsedilmesini beklediğini duyurmuş ve bu sebeple protesto çağrısında bulunmuştu.

Trump, evvelki gün jürinin hakkında verdiği yargılanma kararını “politik” olarak nitelemiş ve bunun “tercihlere müdahale” olduğunu korunmuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Trump’ın Jüri Tarafından Suçlanmasının Ardından New York’ta Güvenlik Önlemleri Artırıldı

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz