Abb’den Balâ’da Yaz Şenliği

ABB’den Balâ’da yaz şenliği
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Megakent Belediyesi her hafta merkez ve etraf ilçelerde tertiplediği “Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri” ile Başşehirliler ile sanatçıları buluşturmayı sürdürüyor.

Ankara Megakent Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Daire Başkanlığı konut sahipliğinde Gökhan Türkmen, Hüseyin Turan, Kent Orkestrası ve Mehmet Demirtaş konserleriyle devam eden yaz şenlikleri, Balâ ilçesinde İbocan konseri ile sürdü.

Etraf ilçeleri de kültür ve sanat aktiflikleriyle buluşturan Ankara Megakent Belediyesi, Balâ ilçesinde anne, baba ve çocukların sevinçli bir yaz akşamı geçirmesi için panayır alanı kurarak ünlü sanatçı İbocan’ı Balâlılarla buluşturdu.

Balâlılar Ankaralı sanatçı tarafından seslendirilen yöresel türkülere hep beraber eşlik ederken, Ankara Megakent Belediyesi tarafından reelleştirilen konser organizasyonuna katılmaktan mutlu olduğu belirten İbocan, “Bizleri buraya davet eden ve bu organizasyonu yapan Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’a çok teşekkür ediyoruz. Biz Ankara’nın çocuğuyuz ve devamının gelmesini isteriz. Bir daha pandemi filan yaşamayalım ki hep bir arada olalım” diye konuştu.

Her hafta merkez ilçelerde ve etraf ilçelerde çocukların eğlenmeleri için kurulan panayır alanları ve reelleştirilen konserlerle 7’den 70’e Başşehirliler gönüllerince eğleniyor.

Hem miniklerin hem de büyüklerin toplanarak eğlenme fırsatı bulduğu “Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri”ne gelen yurttaşlar, şunları söyledi:

-Yakup Yarım: “Başkanımızdan Allah razı olsun. Hem çocuklarımız hem de biz eğlenme imkânı bulduk. Bu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim.”

-Nisa Gürbüz: “Aktiflikler çok hoş ve cümbüşlü geçti. Balâ ulusu için farklılık oldu, çok teşekkür ederiz.”

-Engin Taşatan: “Çok memnunuz. İlçemiz çok sakin olduğu için çocuklarımız ve bizim için farklılık oldu. Memnun kaldık, teşekkür ederiz.”

-Zeynep Erva Yıldırım: “Çok hoş ve tekerrürünü bekliyoruz. Çok eğlendim, teşekkür ederim.”

-Çetin Uğur: “Panayır çok hoş, Megakent Belediye Başkanımıza minnettarız, onu çok beğeniyoruz. Çocuklarımla geldim ve çok eğlendik.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Abb’den Balâ’da Yaz Şenliği

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz