Mansur Yavaş Chp’li Başkanları Neden Ziyaret Etmedi?

Mansur Yavaş CHP'li başkanları neden ziyaret etmedi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Megakent Belediyesi ABB Meclis Buluşması Kasım Ayı 1.Birleşimi’nde Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, ABB Başkanı Mansur Yavaş’ın ilçeyi ziyareti sırasında CHP ilçe başkanlıklarına uğramamasından ilçe başkanlarının rahatsız olduğunu iddia etti.

Hazım Caner Can “Eylül buluşmanızda şöyle bir tümce kullandınız. Ve dediniz ki, biz köyleri dolaşmaya başladık. Köylülerle buluştuk. Bundan rahatsızlık duydunuz. Doğru bundan rahatsızlık dinlendi. Ama kim duydu öğreniyor musunuz? Çamlıdere’deki Cumhuriyet Millet Partililer duydu. Niçin duydu? Başkan diyorlar Çamlıdere’ye geldi bizim ilçemize niçin uğramadı? Çamlıdere’den böldü ilçemize gelip niçin uğramadı? Peki köylere dolaşmaya giderken, Cumhuriyet Millet Partili ilçe başkanını niçin yanına almadı ? Acaba yeni politik kimliğine alışamadı mı ? Yoksa onlardan beraber olmaktan mutlu değil mi ? Evet dostlar reelden rahatsızlık dinleyenler oldu. İşte bu rahatsızlık dinleyenler, benim saymış olduğum bireylerdi. Biz mutlu olduk. Çamlıdere’ye gelmiş, Çamlıdere dolaşılmış, köylerimizle konuşulmuş.Bundan daha büyük bir mutluluk olur mu ? Biz Çamlıdere sevdalıyız.” dedi.

Mansur Yavaş iddialarla alakalı kendisinin bir stilinin olduğunu belirterek şunları kaydoldu;

‘Çamlıdere’de CHP’ye niçin uğramadın’ diyorsun sana mı kaldı niçin uğramadığım. Ben Çubuk’undan Güdül’e tam köyleri gezdim. Benim de bir stilim var. Yanıma bir tane İYİ Partili bir tane CHP’li grup başkanı aldım,  Yaşar Başkanla birlikte gezdim. Onu saymıyor musunuz CHP’li olarak. Köylere gitmemiz gerekiyordu. Çamlıdere merkeze uğradığımız andan itibaren orada zaman kaybı olacaktı. Hiçbir yerde ilçeye uğramadık ki. Ne Ayaş’ta uğradık ne Güdül’de ne Kızılcahamam’da… Ne gerek var? Biz oraya politik buluşmaya gitmiyoruz. Senelerdir rey verip suratını görmedikleri Ankara Megakent Belediyesi Başkanı 3 şahısla gidip sıcacık tasasını dinliyor. Oralarda da bazı yerlerde sizin için söylediklerini öyle sözler var ki ben üslubuma yakıştıramıyorum. Siz rahat çalışıyorsunuz ama ben sizin gibi rahat olamıyorum. Bundan da haberiniz olsun muhtarın adına kadar veririm size. Yapılan her şeyin listesini çıkardım allahın izniyle bütçenizde de Çamlıdere’ye yapılanlar yapılmayanlar çıkar. İşte bugün atılan twit asfalt serim çalışmaları. Başkan sen değil HES ile alakalı konuşmak ne dersen de Çamlıdere’nin seninle hiç ilgisi yok. Benim hemşehrilerim onlar. Aşırısıyla yapacağım kimse mani olamaz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mansur Yavaş Chp’li Başkanları Neden Ziyaret Etmedi?

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz