Çankaya’da Bir Vatandaş Işe Giderken Başıboş Köpeklerin Saldırısına Uğradı

Çankaya’da bir vatandaş işe giderken başıboş köpeklerin saldırısına uğradı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankaya’nın Birlik Semti Podgoritsa Sokağı’nde yolda yürüyen İlhan Yazıcı’ya avare köpekler saldırdı. Sabah saatlerinde dükkanına giden Yazıcı’nın karşısına takribî 10 köpek çıktı. Köpeklerin saldırması neticesinde giysileri yırtılan Yazıcı, bedeninin muhtelif yerlerinden de yaralandı.

Kaldırımda yürürken bir anda karşısına takribî 10 köpeğin çıktığını belirten İlhan Yazıcı, “Bir tanesi bacağımdan kaptı beni, pantolonumu yırttı. Ben serinkanlı davranınca ötekileri saldırmadı ve öyle kurtuldum. Yavaş yavaş oradan ufaladım. Fakat bizim kendi çocuklarımız da var, bizim hakikat korktuğumuz onlar. Bizim gösterdiğimiz durgunluğu onlar göstermeyebilir” diye konuştu.

Çankaya Belediyesi’ne köpeklerin bir araya gelmesi çağrısında bulunan Yazıcı, “Köpeği alıp götürdüler ama belediye de köpeğin geri vazgeçileceğini söyledi. Bu köpekler etraftaki insanlar tarafından da beslendiği için köpekler tekerrürden bu parka geri geliyor. Nereye vazgeçilirse vazgeçilsin geri geliyorlar. Burada insanların çok büyük bir mağduriyeti var. Bu mağduriyetin artık devlet tarafından ya da belediye tarafından bir çözüme eriştirilmesi gerekli. İki adım ötedeki caddeye çocuklarımızı otomobille vazgeçmek zorunda kalıyoruz. Caddede insanlar doğru düzgün yürüyemiyor. Bununla alakalı bir deva bulunması gerekli” ifadelerini kullandı.

Yazıcı, hamlenin ardından sağlık kurumuna giderek kuduz ve tetanoz aşıları yaptırdığına sözlerine ilave etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Çankaya’da Bir Vatandaş Işe Giderken Başıboş Köpeklerin Saldırısına Uğradı

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz