Kızılay Haberler, Kızılay Gündem, Son dakika Kızılay. Ankara’nın merkezinde çok güzel bir meydan. Bu kasaba hakkında çok şaşırdım. Bu meydanda çok sayıda restoran ve dükkan var. Ankara ‘ya Hoş GeldinizAnkara’nın çok modern, çok kalabalık, mağazalar, restoranlar, kafelerle dolu bir bölgesi.

Türkiye başkentinin nabzını tutmak için iyi bir yer. Kasabanın bu bölgesinde çok sayıda dükkan, eğlence (bilgisayar oyunları ile Fantasy Land artı basketbol, su tabancaları ve ödül biletleri gibi fiziksel beceri oyunları), berber, ucuz küçük kaldırım restoranları, ayakkabı boyacıları, delici dükkanları, noterler vardır. çeviri için, çok katlı bir alışveriş merkezi. Kızılay şehir merkezi, modern bir şehrin tüm olanaklarına sahiptir. Eğlenin ve iştahınızı getirin.

Kızılay, şehrin kalbinde yer almaktadır. Kafeler, mağazalar, restoranlar artı Kızılay alışveriş merkezine yakındır. Kahvenizi veya sadece sabah kahvaltısını nereden alacağınız konusunda kafanız karıştığında, koridorların sokaktan sokağa ne kadar dar uzandığına aşık oluyorum. Kısa seyahatim boyunca en sevdiğim yemek oldu, özellikle can atıyordum.

Kentin Merkezi Kızılay Meydanı’dır. Burası, şehrin çok yoğun bir bölgesidir ve aynı zamanda metronun ve Ankara ‘nın diğer bölgelerine giden tüm büyük otobüs duraklarının merkezidir. Gereksinimlerinizin çoğunu karşılayacak bir dizi mağaza var, ancak ihtiyacınız olanı bulmak için nereye gitmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Trafik yaya dostu değildir ve karşıdan karşıya geçmeye çalıştığınız anda arabalar hızlanır. Alışveriş ihtiyaçları için gitmeye değer.

Ankara ‘daki gerçek insanları ve hayatı öğrenmek isteyen Kızılay’dan ayrılmadan Ankara ‘dan ayrılmamalı. Yürüme caddeleri, her türden çok sayıda dükkan, bankalar, restoranlar, bar-kafeler, eğlence merkezleri, kitapçılar ve her yere ulaşabileceğiniz ulaşım merkezi bulunmaktadır.

1930’lu yıllarda dünyada tek modern şehir örneği olan bu alan maalesef zamanla değişmiş ve çirkinleşmiştir. Ne yazık ki artık şehir plancılarının tasarımını görmek mümkün değil. Bölgedeki yollar ve trafik, dinlenmeyi ve eğlenmeyi iğrenç ve imkansız kılıyor. Ve milyonlarca dilenci var. Burada hiçbir şey yok, kültürel etkinlik yok, sanat yok, kesinlikle hiçbir şey yok. Bu bölge sadece toplu taşımanın merkezidir ve hepsi bu kadar. Bütün bunları söylemek çok çok üzücü.

Kızılay, Ankara ‘nın merkezindedir. Arkadaşlarınızla tanışmak, lüks mağazaları ziyaret etmek ve bölgedeki lezzetli yemek barlarını aramak için gerçek bir gürültü. Ankara’da ana cadde olan Ankara Bulvarı’nın kuzey tarafında Kızılay’ın bulunduğu yerde bir park var.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz