Mansur Yavaş, “Geliyor Gelmekte Olan”

Mansur Yavaş,
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankaya Belediyesi, Çayyolu Hizmet Binası, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Semtinde inşa ettiği Alacaatlı Geri Dönüşüm Merkezi, Boztepe Semtinde inşa ettiği Boztepe Parkı ve Kızılırmak Semtinde inşa ettiği Eti Maden Parkı’nı toplu açılış merasimi ile hizmete açtı. 

Açılış merasimine; CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Ankara Megakent Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katıldı.

ABB Başkanı Yavaş konuşmasında,”
Daha Önceki idare anlayışı, öğreniyorsanız; nereden çok rey alırsam oraya hizmet ederim, bana rey vermeyen yere hizmet etmem kavrayışı ile gidiyordu. Bu sebeple Çankaya ve Yenimahalle’mizin, 25 yıldır Ankara Megakent’den alacağı birikmişti. El ele verdik. Hep beraber çalışıyoruz. “ifadelerini kullandı.

Bizler, saydam bir biçimde hesap vererek çalışıyoruz. Sizlerden aldığımız paranın hepsinin hesabını verirken, bir kuruşu israf etmemek üzere çalışıyoruz diye konuşan Yavaş, “Başkasının parasını tüketmek kolay. Ancak biz bunu başkasının bize emanet ettiği paralar olarak görüyoruz, kendi paramızdan daha bedelli bir biçimde tüketmeye gayret ediyoruz. Allahın İzniyle senelerdir, 25 yıldır belediyecilik ismine sunulan hizmetler ile bu 5 senede yapacağımız çalışmalarla, hakikat belediyeciliğin ne olduğunu onlara üreteceğiz. Ankara milletinden erişmediğimiz hiçbir kesim yok. Nerede insan kafayı kaldırıp belediyeyi arıyorsa, bizler yanındayız. Hemşehrilerimiz de sağ olsunlar sahip çıkıyorlar. En küçük bir arıza yetersizlik gördükleri zaman bildiriyorlar, aynı gün gidermeye çalışıyoruz.” biçiminde konuştu.

2023 tercihlerinden sonra güçlü bir Türkiye olacağını söyleyen ve 2019 tercihlerine atıfta bulunan Yavaş “Geliyor gelmekte olan” çıkışı dikkat çekti.

ABB Başkanı Mansur Yavaş konuşmasının sonunda,”100’üncü seneyi muhteşem bir biçimde kutlayacağız. 2019 tercihleri ile beraber yeşeren Ulus İttifakı’nın allahın izniyle tercihlerden sonra tam Türkiye’ye dalga dalga dağılacağını ve 11 megakent başta olmak üzere tam belediyelerimizde yapılan çalışmalarla; devletin ve belediyelerin çok daha iyi idarenebileceğini gösterip allahın izniyle yapılacak bir farklılıkla tercihten sonra ülkenin de çok daha konforlu, mutlu bir biçimde insanları kucaklayacak, seven, saygı dinleyen, onları hakir görmeyen, aşağılamayan bir idare biçimi ile allahın izniyle 100’üncü senemize ve Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği bu büyük, güçlü Türkiye’ye hep beraber ulaşacağız. Geliyor gelmekte olan.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mansur Yavaş, “Geliyor Gelmekte Olan”

Bültenimize Tamamen Ücretsiz Abone Olabilirsiniz

Yeniliklerden haberdar olma fırsatını kaçırmayın ve ücretsiz e-posta aboneliğinizi hemen başlatın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Ankara Gündem Android&Ios Mobil Uygulaması Yayında!

Sosyal Medyada Biz