Gölbaşı’nda Imarı Biten Mahallelerin Tapuları Dağıtıldı

Gölbaşı’nda imarı biten mahallelerin tapuları dağıtıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya ve Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, imarı biten semtlerin serinkanlıları ile toplandı. Mahalle serinkanlılarının hazırladığı yemeği hep beraber yiyen Karakaya ve Başkan Şimşek, tapu dağıtımını hakikatleştirerek semtlilerin coşkusuna ortak oldu.

İmar tasarılaması ve imar uygulaması çalışmaları bitirilen Gölbaşı Yavrucuk Semti’nde Gölbaşı Tapu Müdürlüğü’nün onayladığı imarlı tapuların dağıtımını Yavrucuk Semti Kültür Merkezi önünde asıllaştıran Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, mahalle uysallarıyla toplandı. Uzun senelerdir yaşanan mülkiyet hakkı meselesinin çözüme kavuşması sonrası büyük sevinç yaşayan vatandaşlar, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’ya ve Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti. Karakaya, Yavrucuklu vatandaşlara hayırlı olsun dileklerini iletti.

Vatandaşlara hayırlı olsun dileklerini ifade eden Başkan Şimşek, “Bugün Allah izin verirse tapularınızı dağıtıyoruz. Bir evladınız olarak, içinizden biri olarak yanınızdayım. Emelimiz sizlerin daha rahat yaşayabileceği bir hayat sağlamak. Yavrucuk serinkanlıları hiçbir zaman güler suratını da takviyesini de bizden esirgemedi. Hepinize teşekkür ediyorum. Tapularınız hayırlı uğurlu olsun. Kış mevsimi evveli sizlere çatılarınızın tapusunu teslim etmek bizleri çok mutlu etti. Ağzınızın tadı ile güle güle oturun. Mahallerimizin imar meseleleri misyona geldiğimizde üzerinde durduğumuz en ehemmiyetli gündem maddelerimizden biriydi. Misyona kazanç gelmez bu meseleyi ortadan kaldırmak için büyük bir gayret sarf ettik ve imar tasarıları netleşti. Seneler süren imar meselelerini çözüyoruz. İmar tasarıların netleşmesiyle beraber vatandaşlarımızın yaşadığı mülkiyet meseleyi de ortadan kalktı ve bugün tapu teslimlerini yapıyoruz” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gölbaşı’nda Imarı Biten Mahallelerin Tapuları Dağıtıldı

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz