Günde yalnızca 32 TL ödeyerek yatırım yapabilir, ihtiyaçlarınızı halledebilirsiniz! İşte o fırsat!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankalardan kredi kampanyaları gelmeye devam ediyor. TEB bankası yayımladığı son duyuru ile lüzum kredisi kapsamında yeni bir kampanyadan bahsetti. TEB bankası 10.000 TL’lik kredi için alıcılarına 36 aya varan vade ihtimalleri sunacağını belirtti. Uzun vade alternatifi ile kolay ödeme olanağı sunan TEB bankası alıcısı olan TEBlilerin mobil şube üzerinden kolayca müracaat etebileceklerini duyurdu.

Bankaların artan faiz oranları ile birlikte en uygun oranları bulmakta zorlanan yurttaşlara bir hoşlukta yeniden TEB bankasının kredi kampanyasından geldi. TEB bankası yayımladığı son kredi kampanyası için uzun vade alternatiflerinin yanı gizeme alıcılarına %1.89 oranında düşük faiz de sunarak memnuniyetlerini arttırdı.

TEB bankası alıcılarına en fazla 36 ay vade yapabilecekleri geniş ödeme şartları ile 10.000 TL’ye kadar lüzum kredisi alabileceklerini duyurdu. Bu kapsamda uygulayacağı faiz oranının ise %1,89 olacağını belirtti. Bu bilgilerle birlikte krediyi alan alıcılarının aylık ödemesi gereken ölçünün 973 TL gibi ufak bir tutar olduğunu da belirtti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Günde yalnızca 32 TL ödeyerek yatırım yapabilir, ihtiyaçlarınızı halledebilirsiniz! İşte o fırsat!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz