Kurum’dan “sandığa sahip çıksın” çağrısı: Büyük bir demokrasi şöleni yaşayacağız

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyunu kullandıktan sonra açıklama yapan Kurum şunları söyledi:

“3 aydır projelerimizi, hayallerimizi İstanbullu hemşehrilerimizle paylaştık. Onların misafiri olduk. Onların evlerine, semtlerine, mahallelerine gittik. Öncelikle tüm İstanbullu hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Beni kardeşleri, evlatları gibi ağırladıkları için, bağırlarına bastıkları için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz de 3 ay sonunda oyumuzu kullandık ve Şengül hanımla birlikte Mehmet de ilk oyunu kullanmış oldu. Oyumuzun İstanbulumuza, ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah büyük bir demokrasi şöleni yaşayacağız. Bugün İstanbul’da, İstanbul’un geleceği adına, çocuklarımızın geleceği adına çok önemli bir karar vereceğiz. Hem deprem riskinin ortadan kaldırılması hem trafik çilesinin bitirilmesi, hem de İstanbul’da yaşayan her bir vatandaşımızın huzur ve güvenle yaşayabileceği adımı inşallah sandıkta hep birlikte atmış olacağız.”

Tüm vatandaşlara oy kullanmalarını ve sandıklara sahip çıkması için çağrıda bulunan Kurum, “Gitsinler oylarını kullanıp, kullandıkları oylara, sandıklara sahip çıksınlar. Ve inşallah akşam 5’te oy verme işlemi bitecek. 5’ten önce bütün vatandaşlarımız oylarını kullansınlar. 31 Mart bugün, her gün bugünü söylüyorduk. 31 Mart gelecek yüzler gülecek. 31 Mart’ta güneş doğacak. İnşallah bugün erken bir bayramı da tüm İstanbullularla birlikte kutlayacağız. Önce il binamızda ardından da Saraçhane’de bu coşkuyu tüm İstanbullu hemşehrilerimizle paylaşacağız.” dedi.

Seçim sürecini AKP İl Başkanlığında takip edeceğini söyleyen Kurum, “Teşkilat mensuplarımız da orada tüm sandıklarımızı SKM’mizle birlikte inşallah takip ediyor olacağız. Hem orada bir ihtiyaç varsa o ihtiyacı giderme adına hem de süreci birebir takip etme adına il başkanlığımızda olacağız” şeklinde konuştu.

Murat Kurum da, eşi Şengül Kurum da şu ifadeleri kullandı:

“Seçimimiz ülkemize, milletimize, İstanbul’a hayırlı uğurlu olsun inşallah. İnşallah bizim de mutlu olacağımız bir seçim sonucu olur diye düşünüyorum.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kurum’dan “sandığa sahip çıksın” çağrısı: Büyük bir demokrasi şöleni yaşayacağız

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz