Sedat Peker’in ifşalarıyla gündeme gelmişti: Gazeteci Süleyman Özışık hayatını kaybetti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnternet Haber Yayın Grubu İdare Heyeti Başkanı Hadi Özışık’ın kardeşi Süleyman Özışık, kanser rehabilitasyonu görüyordu. Uzun zamandır rehabilitasyon gören 52 yaşındaki Özışık, yatırıldığı sağlık kurumunda gece yarısı yaşamını kaybetti.

Özışık’ın vefat haberini kardeşi Hadi Özışık duyurdu. Twitter hesabından açıklama yapan Hadi Özışık, “Kardeşim Süleyman Özışık’ı kaybettik” dedi.

Hadi Özışık, Peker’in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile kendisi arasında arabuluculuk yaptığını iddia ettiği Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık’ın işini vazgeçtiğini açıklamıştı.

Özışık, kardeşine ait yaptığı açıklamada, “Hep bana soruyorsunuz ‘Süleyman Özışık nerede?’… Ben size söyleyeyim nerede olduğunu; Süleyman Özışık mesleğine vazgeçti kardeşim. Öğreniyor musunuz, en güç zamanlarda korunduğu ve kısmetinde herkesin maksadı haline gelen Süleyman Özışık, Sedat Peker gündeme getirdi diye herkes ardı ona döndü ve bir tek birey, ‘Kardeş sen bize gereklisin demedi” demişti.

1 Mart 1971 Iğdır doğumlu olan Süleyman Özışık, gazeteci ve köşe yazarıydı. İnternet Haber sitesinde Hadi Özışık ile program yapıyordu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sedat Peker’in ifşalarıyla gündeme gelmişti: Gazeteci Süleyman Özışık hayatını kaybetti

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz