Abb Başkanı Yavaş Sanayicilerle Bir Araya Geldi

ABB Başkanı Yavaş sanayicilerle bir araya geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABB Başkanı Mansur Yavaş sanayicilerle toplandı. 
Kahramankazan Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin KAZANSİAD ortaklaşa tertip ettiği programa katılan Yavaş, sanayicilerin mesele ve arzlarını dinledi.

Yavaş konuşmasında, “Ülkemizin yaşadığı ağır pandemi şartları ve ekonomik kasvetler sebebiyle bizler de çok kasvet sürüklüyoruz. Şu an belediyemize müracaat eten 350 bine yakın özgeçmiş var. Bir yandan iş arzları var ama bir yandan da sanayi bölgelerinden personel arzı var. Bununla alakalı biz organize sanayi bölgeleriyle her sene buluşma yapıyoruz, protokoller yapıyoruz. ‘Yetki sizde, bizde’ demeden ABB Meclisi’nden aldığımız kararla hemen hemen büyük organize sanayi bölgelerimizin tümünün asfaltını ve acil lüzumlarını beraber reelleştirdik” dedi.

Sözlerine devam eden ABB Başkanı, “Sizlere ne kadar destek olabilirsek, işlerinizi ne kadar hafifletebilirsek öğreniyoruz ki belediyeye o kadar az özgeçmiş kazanç. Bir Kariyer Büroyu kurduk. Burası aracıyla sizin ulaşımınıza açıyoruz. Oradan yapacağınız arzlar güzergahında belki de arayıp bulamadığınız personeli hemen bulacaksınız” ifadelerini kullandı. 

Yavaş konuşmasının son kısımdan ise, “ABB olarak şu mevzuda kararlıyız; erişemediğimiz yerler kesinlikle vardır ama ülkemizin yapımına katkı sağlamayı ve siz sanayicilere hizmet etmeyi gereklilik olarak görüyoruz. Kahramankazan Belediyesi, KAZANSİAD ve Ankara Sanayi Odası ile beraber bize iletildiği zamanca sizlere dayanakçı olmaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Abb Başkanı Yavaş Sanayicilerle Bir Araya Geldi

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz