Akşener, Partisinin Ankara Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışını Yaptı

Akşener, partisinin Ankara seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’nın Mamak ilçesinde  partisinin tercih koordinasyon merkezinin açılışında konuştu.

Üçüncü tercihine giren yeni kurulmuş bir partiyiz diyen Akşener, “Kurulma tarihi yeni ama bu partiyi oluşturan abonesinden idareyicisine herkesin uzun bir politik geçmişi var.
İYİ Parti’nin kuruluşuyla her şey değişmiştir. 2018 senesindeki tercihe girmemiş olsaydık AK Parti’nin ve hissedarlarının meclisteki çoğunluğu bitmiş olmazdı. “diye konuştu.

31 Mart’ta Cumhuriyet Millet Partisi’ne öneride bulunulduğu ve netice olarak 11 megakentin alındığının altını çizen İYİ Parti Genel Başkanı, “Ulus İttifakı’nın Ankara ve İstanbul’u kazanmasının fikir babası Koray Aydın’dır eylemi yapanda biziz.
Biz Türkiye için nefsini ezen insanlarız. Biz 31 Mart tercihlerine kendi başımıza girseydik, kendimizin ne olduğunu tarttırır, görürdük. Ama netice itibariyle ne Ankara ne de İstanbul alınırdı. Biz inandık kazanıldı.” ifadelerini kullandı.

Akşener laflarında sandığa gidilmesi mevzusunda uyardı, “Unutulmaması gereken bir şey var Ulus İttifakı sistemi içerisinde Sayın Kılıçdaroğlu’nun adı ve resmi olacak. Altında ise İYİ Parti konut CHP’nin logoları olacak netice olarak ayrı ayrı girecek. Benim adımı göremeyeceksiniz ama orada İYİ Parti’nin güneşini göreceksiniz ve damgayı ona basacaksınız.
Parlamenter sistemin konuşulacağı son tercihtir bu dolayısıyla İYİ Parti’yi birinci çıkaracaksınız, Kılıçdaroğlu’nu da 13. cumhurbaşkanı çıkaracaksınız.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Akşener, Partisinin Ankara Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışını Yaptı

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz