Ertuğrul Çetin’den Abb’ye: Yalancısınız, Iftiracısınız!

Ertuğrul Çetin’den ABB’ye: Yalancısınız, iftiracısınız!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Büyükşehir Belediyesi, “Pursaklar 1566. Cadde Özal Bulvarı Kesişimi Katlı Kavşak Yapım İşi” ile ilgili duyuru yapmış, duyuruda “Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’in yoğun itirazları nedeniyle kavşak yapım işinin askıya alındığı” belirtilmişti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin duyurusu şöyleydi:

“Hemşehrilerimiz tarafından yapımı yıllardır beklenen ve bölgede büyük ihtiyaç haline gelen ‘Pursaklar 1566. Cadde Özal Bulvarı Kesişimi Katlı Kavşak Yapım İşi’ kapsamında kapatılacak yol ve alternatif güzergâhlara Cumhurbaşkanlığı Koruma Şube Müdürlüğü, Ankara Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ve Pursaklar Bölge Trafik ekiplerince sahada yapılan değerlendirmeler sonucunda karar verilmiştir. Belediyemiz bu kararı harfiyen uygulamıştır. İlçeye değer katacak ve kronik sorunları çözecek bu büyük projenin geçici sıkıntılarının olması doğal bir durumken bazı yolların kapatılmasına Pursaklar Belediye Başkanı yoğun itirazlarda bulunmuştur. ‘Pursaklar 1566. Cadde Özal Bulvarı Kesişimi Katlı Kavşak Yapım İşi’ Pursaklar Belediye Başkanının yoğun itirazları nedeniyle, kendisinin bize ileteceği alternatif bir güzergâh önerisi ulaşıncaya dek askıya alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, sosyal medya platformu X’teki @Ertugrulcetin06 hesabından yaptığı açıklamada, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Pursaklar Belediye Başkanının yoğun itirazları nedeniyle’ diye bir ifade kullanarak şahsını hedef gösterdiğini belirtti ve “İspat edin! Ucuz siyaset yapmayın! Beceriksizliğinize kılıf aramayın!” dedi.

Ertuğrul Çetin, bir süre sonra video yayımlayarak, konu ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Çetin şunları söyledi:

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ertuğrul Çetin’den Abb’ye: Yalancısınız, Iftiracısınız!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz