Erkan Seyhan​: Şereflikoçhisar’da Ankaprak’ın Minyatürünü Yaptılar

Erkan Seyhan​: Şereflikoçhisar'da Ankaprak'ın minyatürünü yaptılar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Ankara Masası Haber Müdürü Ersin Küçükbarak’ın davetliyi oldu.

Şereflikoçhisar’ın masaya yatırıldığı programda Seyhan, ilçenin gündeminin köstebek yuvasına dönen yollar olduğunu söyledi. Seyhan, megakent tarafından yollarda rastgele bir yama veya düzenleme çalışması yapılmadığına vurgu yaptı.

Seyhan, ilçede bir işsizlik meseleyi olmadığını, yüzde 90 oranında iş hoşlanmama vaziyetinin olduğunu aktararak “Bir çok alanda emekçi arayan şirketler var” biçiminde konuştu.

Şereflikoçhisar’da sosyal takviye alan şahısların rakamının çoğaldığı iddialarına ait ise Seyhan, gereksiz bir çoğalış görmediklerini belirterek cevap verdi.

Ankara Megakent Belediyesinin dağıttığı takviyelerin ölçüsünü tenkit eten Erkan Seyhan “Sayın Mansur Yavaş yarıyılından evvel Melih Gökçek ve Mustafa Tuna ailelere 3 çeşit takviye yolluyordu. Şimdi soruyoruz, karta yüklenen parayla verilen takviyelerin yüzde kaçını alabiliyorlar. Likeni yapmasınlar. İddia ediyorum, o takviyelerin 4’te 1’ini alamazlar.” diye konuştu.

“AK Parti 20-25 yıl altyapıya çivi dahi çakmadı. Bir arıtma kuruluşu yaptılar onu da tamamlayamadılar” tenkitlerine de cevap veren Seyhan, şunları söyledi;

AK Parti’nin Şereflikoçhisar’a yaptıkları, kazandırdıkları ortada. Biz Mustafa Tuna yarıyılında atık su arıtma kuruluşunun en az yüzde 95’ini tamamladık.

Havuzlarını, yönetimsel binalarını, jeneratöründen pompalarına, enerji nakil hatlarından sistemine kadar tamamladık. Hatta test edildi, devriye alındı hakimiyet edildi, tamamen her işini bitirdik.

Seçim geldi tercihte bu işletmenin fiyatını ödemeyen Ankara Megakent Belediyesi Şereflikoçhisar’ın arıtma kuruluşunu mukadderatına terk etti. Adam işi tamamlamış şu anda kuruluş devriye alınacak gidişattayken sırf hizmeti irtibarsızlaştırmak için AnkaPark’ın minyatürünü Şereflikoçhisar arıtma kuruluşuna yaptılar. İrtibarsızlaştırmak için işletmenin fiyatını ödemediler. İşletmede fiyatını alamayınca oraya getirdiği jeneratörünü pompalarını söktü geri götürdü.

Örnek veriyorum o gün 5 milyona mülk olan iş, bugün daha aşırısına mülk olarak Ankara’nın cebinden bu parayı çıkardı. 

AK Parti yarıyılında Şereflikoçhisar’a yapılan hizmetlere ait bilgi veren Seyhan “Peçenek Barajı’nı ve içme suyu hattını yapan, ilçenin su meseleyi çözen AK Parti hükümetidir. Natürel gaz geldi. Devlet hastanesi, rehabilitasyon merkezi, üniversite yerleşkeyi, gençlik merkezi, TOKİ, Sosyal Sigortalar Kurumu Binası, talebe yurdu, yeni mektep binaları, şehir stadyumu, elektrik ve Telekom hatlarının yer altına alınması, 40’ın üzerinde park ve bahçe, AK Parti yarıyılında yapıldı.” dedi.

Belediye Başkanı Memiş Çelik’in de oldukça galibiyetli olduğunu vurgulayan Seyhan, taahhütlerinin yüzde 90’ını bitirdiğini bildirdi. 

Seyhan, ilçede AK Parti’ye olan teveccühün her geçen gün çoğalmaya devam ettiğini de bildirerek ”
Şereflikoçhisar Cumhurbaşkanı’na 2018’de verdiği takviyenin daha aşırısını 2023’te verecektir. Rey oranımızın yüzde 70’e ulaşacağını öğreniyoruz. Bir yandan şikayetler varken, sualin Cumhurbaşkanı’nın çözeceğine inanılıyor.” biçiminde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erkan Seyhan​: Şereflikoçhisar’da Ankaprak’ın Minyatürünü Yaptılar

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz