Şereflihoçhisar Belediyesinden Abb’ye Yanıt

Şereflihoçhisar Belediyesinden ABB'ye yanıt
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Megakent Belediyesinin ABB çiftçilere müteveccih tohum dağıtımını Şereflikoçhisar’da belediyenin yer göstermemesi sebebiyle terminalde yaptığı iddialarına cevap geldi.

Şereflikoçhisar Belediyesinden yapılan açıklamada iddiaların hakikati yansıtmadığı, kendilerine rastgele bir müracaat yapılmadığını bildirildi.

Ortaya çıkan haberlerin likeni işlemi olduğunun altı çizilirken, şu ifadelere yer verildi;

8 Ekim 2021 tarihinde Ankara Megakent Belediye Başkanlığı tarafından şehir terminali içerisinde reelleştirilen ve kamuoyuna değişik lanse edilen tohum dağıtım programında yanlış aksettirilen rivayetten öteye geçemeyen algılar sebebiyle bu açıklamayı yapmamız hasıl olmuştur.

Megakent Belediyesi tarafından yapılan, tohum dağıtım programında; Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı’ndan dağıtım için yer istenilmesi ve yer arzının negatif karşılandığı doğrultusundaki hakikati yansıtmayan, bir ekip rivayet ve likeni çalışmaları netlikle hakikati yansıtmamaktadır.

Ne Megakent Belediyesinden ne de ilçemizdeki Megakent Belediyesi temsilcilerinden hiçbir biçimde, tohum dağıtım yerini gösterilmesi mevzusunda Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı’na laflı ya da yazılı yer arzında bulunulmamıştır.

Tohum dağıtımlarının şehir terminalinde yapılması tamamen Megakent Belediyesi personellerinin seçimleri ile gerçekleşmişti.

Kıymetli Şereflikoçhisar kamuoyunun ortaya çıkarılan likeni ve rivayetleri dikkate almamasını rica eder hürmetler sunarız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Şereflihoçhisar Belediyesinden Abb’ye Yanıt

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz