Şereflikoçhisar’da Hizmet Filosu Büyüyor

Şereflikoçhisar'da hizmet filosu büyüyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şereflikoçhisar Belediyesi, vasıta filosunu geliştirmeye devam ediyor.

Daha pak bir Şereflikoçhisar şifresi ile yürütülen çalışmalarına büyük basitlik sağlayacak olan çöp konteyner devireme vasıtayı yurttaşların hizmetine sunuldu.

4 ton pak, 2 ton pis su olmak üzere toplam 6 ton kapasiteli konteyner devireme vasıtayı, doğa arkadaşı olma özelliği ile ön tasarıya çıkıyor. Konteyner devireme sonrasında ise pis su ambarına aktarılan atık su filtrelenerek yine kullanılıyor.

Kısa müddette yüksek tazyik takviyesiyle çöp konteynerlerinin yıkandığı vasıtada aynı zamanda dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarının da yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Memiş Çelik, ‘’Özellikle yaz aylarında sıcak havalarında tesiriyle beraber makûs koku ve böceklerin faize noktaları arasında yer alan çöp konteynerleri, bu taşıtımız sayesinde yıkandıktan sonra böcek ile çaba kapsamında ilaçlanıyor, aynı zamanda da dezenfekte edilebiliyor. Hem konteynerler hem de konteyner alanları daha pak bir etrafa kavuşturuluyor” dedi.

İlçe merkezinde her semtte tanımlanan periyotlarla konteynerlerin ve konteyner alanlarının devireme, dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları sürekli olarak devam edecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Şereflikoçhisar’da Hizmet Filosu Büyüyor

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz