ABB Başkanı Yavaş’ın Meclis çoğunluğunu CHP’nin alması ile 5 yıldır reddedilen projelerini hayata geçirmesi bekleniyor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABB ve İBB Belediye Meclisinde çoğunlukları olmadığı için 5 yıldır projeleri reddedilen İBB Başkanı İmamoğlu ile ABB Başkanı Yavaş’ın yeni dönemde proje onayı konusunda zorluk yaşamayacağı belirtildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019 yerel seçimlerinin ardından belediye meclisinde çoğunluk sağlayamayan İmamoğlu ve Yavaş için “Her şey bizimle devam ediyor. Bunlar neye dönmüş biliyor musun, bunlar topal ördek, çoğunluk bizde’’ demişti. 31 Mart yerel seçimi sonucu İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde CHP 186 sandalye kazanırken AK Parti 129, MHP ise 2 sandalye alabildi. Ankara’da ise CHP 90 sandalye kazanırken AK Parti 45, MHP ise 10 üyelik kazanabildi. 

ABB VE İBB’NİN REDDEDİLEN PROJELERİ SIRALANDI

ABB başkanı Yavaş ve İBB Başkanı İmamoğlu’nun reddedilen projelerinin yeni dönemde hayata geçmesinin beklendiği ifade edilirken yeni projeler de başkanların ve belediyelerin resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Bu çerçevede ABB Başkanı Mansur Yavaş’ın 2019 – 2024 döneminde reddedilen projeleri de şöyle listelendi;

ABB Başkanı Yavaş, yeni dönemde söz konusu projelerle ilgili nasıl bir çalışma yürüteceğine ilişkin henüz bilgi vermezken yeni projelerini de ‘’https://www.mansuryavas.com.tr/” adresinden duyurmaya devam ediyor. 

Haberankara.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ABB Başkanı Yavaş’ın Meclis çoğunluğunu CHP’nin alması ile 5 yıldır reddedilen projelerini hayata geçirmesi bekleniyor!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz