Ankara Etimesgut Belediyesi’nden ihtiyaç sahiplerine Eti-Kart hizmeti!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tıpkı kredi kartı gibi kullanılan Eti-Kart ile lüzum sahibi yurttaşlar kart içerisindeki bakiye ile lüzumlarını giderebiliyorlar. Lüzum sahibi olan yurttaşların tespitinin ardından Eti-Kart verilirken yurttaşlar bu kart ile lüzumlarını karşılayabiliyorlar.

Tekel ürünleri dışındaki temel besin ve lüzum maddelerinin alınabildiği Eti-Kart bir hayli yurttaşın gereksinimini gidermeye devam ediyor. Etimesgut Belediyesi’nde oturan yurttaşlara destek sağlandığını belirten Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel Eti-Kart için yapmış olduğu açıklamasında “Belediye olarak manilimize, yaşlımıza, düşkünümüze, muhtaç-yoksulumuza sahip çıkıyoruz. Aşevimizden her gün 2 bin şahsa Yemek hizmeti veriyoruz. Şefkatli Çarşımızdan giyim takviyeyi hakikatleştiriyoruz. Her sene emin zamanlarda besin destekleri yapıyorduk; ancak besin kutularında hudutlu sayıda ürün yer almaktaydı ve ailenin gereksinimine uygun olmayabileceği gibi koli dağıtımını her ne kadar duyarlı yürütmeye çalışsak da şık bir yöntem değildi.

Bu sebeple Eti-Kart hizmetimizi hayata geçirdik. Eti-Kart, tıpkı kredi kartı gibi ve limiti dahilinde aynen bir banka kartıdır. Artık lüzum sahiplerimiz bu kartla lüzum dinledikleri ürünleri istedikleri zaman alabilecekler. Eti-Kart dağıtımını bu ay içinde tamamlayacağız ve yurttaşlarımız ilk alışverişlerini mübarek ramazan ayında ve bayramdan evvel yapabilecekler. Eti-Kart sahiplerinin hesaplarına sene içerisinde periyodik olarak lüzum vaziyetine göre yükleme yapılacak” demişti.

Etimesgut Belediyesi tarafından yurttaşlar için bir hayli destek sağlanmaya devam ederken Eti-Kart ile beraber lüzum sahibi yurttaşlar parasal güçlüklerin altından bir nebze de olsa bu destekle çıkıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara Etimesgut Belediyesi’nden ihtiyaç sahiplerine Eti-Kart hizmeti!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz