Ankara’nın Çubuk ilçesinde ücretsiz sünnet şenliği düzenlendi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çubuk Belediyesi tarafından tertip edilen şölene Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi Başhekimi Nevzat Kılıç, politik parti temsilcileri, sünnet olan çocukların aileleri katıldı.

Ankaralılar burada TIKLA TAKİP ET

ÇUBUKLU ÇOCUKLAR SÜNNET EDİLDİ

Ankara’nın Çubuk ilçesinde fiyatsız sünnet şenliği tertip edildi! – Ankara’daki ilçe belediyeleri faaliyetlerine sürat kesmeden devam ediyor. Ankara’da ilçe belediyeleri pek çok fiyatsız faalliği başşehir ulusuna sunmaya devam ederken mekteplerin kapanması ile fiyatsız sünnet şölenlerine start verildi. İlçe belediyeleri tarafından müracaatlar alınırken Çubuk Belediyesi tarafından Çubukabad Parkı’nda sünnet şöleni tertip edildi.

Çubuk ilçesinde fiyatsız sünnet olan çocukları ve ailelerini tebrik eden Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, aktiflikte yaptığı konuşmada bu sene ikincisini tertip ettikleri şölende çocukların ve ailelerinin mutluluğunun kendilerini de çok mutlu ettiğini belirterek, programda katkısı olan herkese teşekkür etti.

Gelecek senelerde de bu programı devam ettireceklerini aktaran Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, “Evlatlarımızın mürüvvetini, onların geliştiklerini, sünnet ve askere gittiklerini görmek hepimizin birer hayali ve umududur. Çocuklarımızın bu ehemmiyetli anlarında sağlık kurumu düzeyinden şölene kadar her zaman yanında olduk. Hiçbir detayı sıçramadan hoş bir organizasyon hakikatleştirdik.” ifadelerine yer verdi.

”ŞÖLENİMİZİN HAYIRLI, UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM”

Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, ”’Bir çocuk gülerse dünya güler, bir çocuk gülerse dünya hoş’ diyerek Şehir Sağlık Müdürlüğü ve Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi iş birliğinde bu programı organize ettik.

Şölenimizin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.’” dedi. Çocukların sünnetlerini reelleştiren Başhekim Nevzat Kılıç ise bu hayırlı faalliğe kendilerini de ortak ettiği için Başkan Demirbaş’a teşekkürlerini ileterek “Bu işin ne kadar değerli bir hizmet olduğunu hem sağlık kurumunda hem de burada gördük. Allahın İzniyle bu faalliği ilerleyen senelerde de devam ettiririz.” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara’nın Çubuk ilçesinde ücretsiz sünnet şenliği düzenlendi!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz