Boşanma sürecinde olduğu eşinin yüzüne asit atmıştı! İstenilen ceza belli oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aralık 2023’de yaşanan olayda  F.Ö Temmuz ayından  beri ayrı yaşadığı eşinin evine gireceği esnada eski eşinin yanına gelmesi ve yüzüne asit dökmesi sonucu yaralanmıştı. Olayın şoku ile ne olduğunu anlamayan ve acılar içinde kıvranan F.Ö  hızlı bir şekilde tedavisinin tamamlanması için hastaneye kaldırılmıştı. 

Suçlu C.Ö ise işlediği suçun ardından Ankara’dan Çorum’a gitmiş fakat emniyet güçlerinin hızlı bir şekilde yürüttüğü çalışma sonucu tutuklanmış ve cezaevine gönderilmişti. Söz konusu olayların ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’da bir soruşturma başlatmıştı. 

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı yürüttüğü soruşturmayı tamamladı ve boşanma sürecinde olduğu eşinin yüzünü yaralayan C.Ö için istediği cezayı açıkladı.  Başsavcılık tarafından “Eşe karşı kasten yaralama”, “Hakaret” ve “Tehdit” suçlarından dolayı ceza alması istenen kişinin 7 yıla kadar hapis cezası alması talep edildi.

ŞAKA GİBİ AÇIKLAMA

C.Ö ise söyledikleri ile ilgili pes dedirtti. Hakkında alınan uzaklaştırma cezasını bilmesine rağmen F.Ö’nün yanına gittiğini kabul etti ve  F.Ö’nün yüzüne savurduğu asitin kendisine de geldiği için kaçtığını söyledi. C.Ö herhangi bir darp ve tehdit eyleminde bulunmadığını iddia etti. Mağdur F.Ö ise C.Ö’ye yanına geldiğinde gitmesini söylediği halde kendisine küfürler edip darp ettiğini ve yüzüne asit attığını söylediği C.Ö’den şikayetçi oldu. Yargılamanın kısa süre içinde tamamlanması ve C.Ö’ye verilecek cezanın açıklanması bekleniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Boşanma sürecinde olduğu eşinin yüzüne asit atmıştı! İstenilen ceza belli oldu

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz