Saat 11’de gerçekleşecek! Tüm Ankaralıların dikkatine uzmanlar 37 derece için uyardı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye sıcak hava dalgalarının etkisi nedeniyle rekor sıcaklık seviyelerine dayanırken birçok ilde vatandaşlar artan hava sıcaklıklarından bir hayli bunalmıştı. Önce Afrika’dan gelen hava sıcaklıklarının etkisi sonrasında ise Eyyam-ı bahur sıcaklıklarının etkisi ile Türkiye’de bunaltan sıcaklık dereceleri etkisini devam ettirirken özellikle de Ankaralı vatandaşlar için saat 11:00 sonrası için uyarı geldi.

Uzmanlar artan hava sıcaklıklarının ardından sık sık uyarılarda bulunmaya devam ederken özellikle de öğlen saatlerinde vatandaşları dışarı çıkmamaları gerektiği noktasında uyarıda bulundu. Hava sıcaklıklarının rekor seviyelere dayanarak artması nedeniyle kronik rahatsızlığı olan vatandaşların sıcaklık etkisi ile rahatsızlanabilecekleri iletilirken buna önlem olarak zorunlu kalmadıkları sürece dışarı çıkmamaları gerektiği belirtildi.

Hava sıcaklıklarının artmasının ardından Ankaralı vatandaşlar günlük hava durumu araştırması yapmaya devam ederken ”5 Ağustos Cumartesi Ankara hava durumu” şeklinde araştırılırken Ankara 5 Ağustos hava durumu şu şekilde yer alıyor;

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen son hava durumu verilerine göre özellikle de Ankara’da öğlen saat 11:00’dan sonra hava sıcaklıklarının daha da artacağına yer verildi. Ankara’da öğlen saatlerinde hava derecesinin 37’yi göstereceği açıklanırken uzmanlar vatandaşları uyardı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Saat 11’de gerçekleşecek! Tüm Ankaralıların dikkatine uzmanlar 37 derece için uyardı!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz