Tüm yatırımcıların dikkatine! Ankara’ya yatırım yapmak için nedenler belli oldu! Buralar hep değerlenecek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yurttaşlar aralıksız olarak bedelinin çoğalmasını beklediği yatırımlarını genellikle kıyı kesimlerine yapmaya çalışırken kıyı kesimlerde arsa ve ev maliyetlerinin bir hayli çoğalması ile gözler megakentlere çevrildi.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden ikincisi olan Başşehir Ankara yatırımların radarındaki şehirlerimizden birisi olurken Ankara’da yatırım yapmanın manalı olup olmadığı incelenmeye başlandı. Peki Ankara yatırım yapmak için manalı mı? Ankara’da yatırım yapılmalı mı? Ankara’da nerelere yatırım yapılmalı?

Başşehir olması ve Türkiye’nin en büyük şehirlerinin ikinci sırasında gelmesi sebebiyle Ankara yatırımcıların yakından takip ettiği şehirlerden birisi haline geldi. Günden güne gelişerek büyümeye devam eden Ankara’da yatırımcılar yatırımlarını nereye, neden yapması gerektiğini araştırmaya devam ederken arama motorları üzerinde ”Ankara’da yatırım yapılmalı mı? Ankara’da nerelere yatırım yapılmalı?” gibi sualler aratılmaya başlandı.

Ankara’da yatırım yapmak için emlakçılar tarafından sıralanan bir kaç neden şu biçimde yer almaktadır;

Minik ya da büyük fark etmeksizin Ankara’da bir hayli arsa bulunmaktadır. Özellikle de yatırım emelli alınan arsalar genellikle Örencik, Karataş, Susuz, Belören, Yapracık olarak sıralanabilir. Buralar Ankara’nın son yarıyıllarda arsa emelli yatırım yapılan gözde yerleri arasındadır.

Ankara’da emlak sektöründen alımlar oldukça süratlidir. Ankara’da yatırım yapmak isteyen bireylerin ev alımında ön tasarıya çıkardığı yerler arasında Batıkent, Bahçelievler, Tunalı, Çayyolu’dur.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tüm yatırımcıların dikkatine! Ankara’ya yatırım yapmak için nedenler belli oldu! Buralar hep değerlenecek

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz