Fethi Yaşar Müdürlükleri Takibe Aldı

Fethi Yaşar müdürlükleri takibe aldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenimahalle Belediyesine bağlı tüm hizmet birimlerini yakın takibe alan Fethi Yaşar, dış birimlerine çat kapı ziyarette bulunarak çalışmalara ait bilgiler aldı, yurttaşın tüm iş ve operasyonlarının süratli ve güler suratla asıllaştırılması yönergesini verdi. Fethi Yaşar ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ve Paklik İşleri Müdürlüğünü çat kapı ziyaret etti.

Yenimahalle ilçesi uysallarının huzuru ve mutluluğu için üretilen çoğu projenin altında Fen İşleri, Paklik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü takımlarının ve tüm personelinin büyük emeklerinin bulunduğunu kaydolan Fethi Yaşar, “Yenimahalle’de misyona geldiğimiz günden beri yurttaşlarımızın yerel idareden temennilerini düşünerek, beraber idarenin ölçütlerini temel alarak projeler üretiyoruz. Bu projeler, dış müdürlüklerimizde çalışan Yenimahalle’nin işçilerinin alın teri sayesinde yaşama geçirilmektedir. Şu an devam eden asfalt, yol imali ve yeşil alan çalışmalarının yanı gizeme laf verdiğimiz projeleri ilçeye kazandırmak için personelimiz gece gündüz demeden çalışıyor” diye konuştu.

Yenimahalle ilçesinde süren çalışmalar ve projelerle alakalı birim müdürlerini dinleyen Fethi Yaşar, şunları söyledi:

“Yenimahalle’ye kazandırılan projelerin ve çalışmaların tümünde belediye emekçisinin emeği var. Bina imali dışında tam hizmetleri kendi emekçilerimiz yapıyor. Asfalt dökümünden beton santraline, kendi taşıt parkımızdan atölyelerimize ilçemiz için üretiyor, kendi işimizi kendimiz yapıyoruz. Sergilediğimiz bu idare kavrayışı sayesinde ilçemizde istihdam sağlayarak, her işi taşerona yaptırmak yerine kendi emekçimizle Yenimahalle’ye hizmet ediyoruz. Ekonomik olarak zahmetli bir süreçten geçtiğimiz bir yarıyılda, yetki çerçevemiz içerisinde, istihdama destek vermek her zaman önceliğimiz oldu. Yurttaşın verdiği ödentiler müsriflikle değil, bereketli ve fayda sağlayan projelerde kullanılmalıdır. Bu kavrayışla 7 gün 24 saat çalışmaya devam edeceğiz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Fethi Yaşar Müdürlükleri Takibe Aldı

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz