31 Ağustos’a kadar süreniz var 600 TL paranızı alın

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuveyt Türk Bankası da bir kampanya tertip ettiğini duyurdu. Banka, fatura yönergeyi ile alakalı başlatılan kampanyaya katılım sağlayan alıcılarına 600 TL’ye kadar tüketme iadesi kazandırıyor.

1 Şubat 2023 tarihinden itibaren mobilden alıcımız olanlar, 31 Ağustos tarihine kadar yapacakları 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Nakit Kart tüketmenize 200 TL, verecekleri her otomatik fatura yönergesine 50 TL olmak üzere toplamda 200 TL, 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Kart tüketmesine ise 200 TL olmak üzere toplamda 600 TL’ye varan tüketme iadesi kazanıyor.

200 TL’lik Sağlam Nakit kart tüketmesine 200 TL tüketme iadesi hediye! Sağlam Nakit Kart ile 200 TL ve üzeri yapacağınız ilk alışverişte 200 TL tüketme iadesi alabilirsiniz. Rastgele bir kanal üzerinden verilen her fatura yönergeyi ödendiğinde 50 TL, toplamda 200 TL’ye varan Altın Puan hediye! Verdiğiniz her fatura direktifiniz ödendiğinde 50 TL Altın Puan kazanabilir, toplamda 4 fatura yönergesine kadar vererek 200 TL Altın Puan kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler Kampanyalı Alıcı’nin etkin olarak kullandığı nakit kart veya kredi kartına yüklenecektir.

Kampanyadan mobilden Kuveyt Türklü olan fertsel alıcılar faydalanabilir.

Kampanyaya katılım 30.000 birey ile hudutludur.

Kuveyt Türk, evvelden haber vermeden kampanya şartlarında farklılık yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir

Kampanyalarımızdan aynı anda yararlanarak toplamda 600 TL tüketme iadesi kazanmak için hemen görüntülü görüşme ile alıcımız olun, size özel avantajlardan yararlanın.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
31 Ağustos’a kadar süreniz var 600 TL paranızı alın

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz