Zamanla her şey yoluna girecek! Koç, boğa, terazi, akrep, kova, oğlak ve balıklar… İşte 31 Mart 2024 günlük burç yorumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Gerçekten yapmak istediğiniz bir şey olabilir, ancak başarısız olmaktan korkuyor olabilirsiniz. Gururlu biri olarak başarısız olmak istemezsiniz, ancak denemezseniz başarısız olup olmayacağınızı nereden bilebilirsiniz? Ve başarısız olsanız bile, yalnız değilsinizdir. Herkes bazen başarısız olur. Ve başarısızlık kötü bir şey değildir. Öğrenmek için bir şanstır. Güven ve deneyim kazanmanıza yardımcı olur. Ne istediğinizi bilmenize yardımcı olur. Sizi denemeye teşvik eder. Kaybedecek çok az şeyiniz ve kazanacak çok şeyiniz olur.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Son zamanlarda bir hayali düşünerek çok zaman geçirmiş olabilirsiniz. Bu keşfetmek istediğiniz bir şey, ancak sürekli erteliyorsunuz. Belki kafanızda bir sürü başka şey var, belki de nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Üstelik dünyanızdaki bir başkası da aynı ya da benzer bir hayale sahip. Neden bir ekip oluşturup fikirlerinizi birlikte keşfetmeye başlamıyorsunuz? Sadece güçlü yönlerinizden ve yeteneklerinizden faydalanmak için birbirinize yaslanmakla kalmayacak, aynı zamanda keşif sürecinde daha fazla eğleneceksiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Yakında size ikinci bir fırsat doğabilir. Bu, hayatınızda bir şeylerin farklı olmasını ve evrenin size bahşettiği yeteneklerle daha fazlasını yapmış olmayı dileyerek çok zaman geçirdiğiniz bir konuda olabilir. Bu yeni başlangıç size ilişkiler, ev yaşamınız ya da belki de her iki alanda da sunulabilir. Bu kez, geçen sefer eksik yaptığınız şeyler için kendinizi eleştirmek yerine, fırsatın üzerine gitmeye daha fazla zaman ayırırsanız, tam olarak istediğiniz şeyi yaratabilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Şu anda alışılmadık şeyler yaşıyor olabilirsiniz. Örneğin, size pek mantıklı gelmeyen rüyalar veya aniden ortaya çıkan düşünceler olabilir. Olayları anlamlandırmayı sevdiğiniz için bu konu kafanızı meşgul ediyor bile olabilir. Korkmayın. Bunlar garip uyarılar ya da uğursuz işaretler değil. Aslında tam tersi. Şu anda girmekte olduğunuz büyülü döneme henüz yeterince alışmış değilsiniz. Hayatınız inanılmaz bir şekilde değişiyor, Oz Büyücüsü’nde Dorothy’nin rengarenk bir dünyada ortaya çıkması gibi!

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İsteseniz de istemeseniz de, yaklaşmakta olan bir buluşmaya tam olarak hazır olmadığınızı hissedebilirsiniz. Oysa siz hazırsınız. Farkında olmasanız bile her zaman hazırsınız. Üzerinde anlaşamadığınız bir konuda bu kişiyle bazı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz, ancak bunu ustalıkla halledeceksiniz. Konuyu tartışmaya başladığınızda büyüleyici kişiliğinize bürüneceğinizi ve bu moddayken herkesi etkileyebileceğinizi göreceksiniz. Endişe etmeyin.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Zamanla her şey yoluna girecek! Koç, boğa, terazi, akrep, kova, oğlak ve balıklar… İşte 31 Mart 2024 günlük burç yorumu

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz