13 Nisan Cumartesi günü eczaneler çalışıyor mu? Eczaneler bugün açık mı?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

13 NİSAN ECZANELER AÇIK MI?

Hastanelerde ya da acillerde doktorların uygun gördüğü ilaçları yazdığı reçeteler ile eczanelere giden insanlar, ilaçlarını temin ediyor. Tatil dönemlerinde ya da mesai saatleri dışında kapalı olan eczanelerde ise nöbet esasına göre çalışılıyor. 9 günlük bayram tatili döneminin devam ediyor olmasından dolayı 13 Nisan Cumartesi günü eczaneler açık olup olmadığı sorgulanmaya başladı.

Vatandaşlar eczanelerin açık olup olmadığını öğrenmek, açık değilse nöbetçi eczane sisteminin uygulanıp uygulanmadığını öğrenmek için yaptığı araştırmalar sonuç verdi. Ramazan Bayramı döneminin 12 Nisan itibariyle bitmesinden dolayı bugün eczaneler hizmet veriyor.  Pazar günü ise sadece nöbetçi eczaneler açık oluyor.

ECZANELER PAZAR GÜNÜ AÇIK OLUYOR MU?

Dolayısıyla bugün saat 19:00’a kadar vatandaşlar diledikleri eczaneden, 19:00’dan sonra ise nöbetçi olarak tayin edilen eczane kimse oradan ilaç temininde bulunabilir. Eczaneler gece boyu açık kalarak vatandaşlara hizmet vermeyi sürdürüyor. Vatandaşlar tatil dönemleri ve pazar günü haricinde her zaman açık olan sağlık kurumlarından ihtiyaçlarına göre ilaç temininde bulunabiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
13 Nisan Cumartesi günü eczaneler çalışıyor mu? Eczaneler bugün açık mı?

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz