Sivilce artık problem olmaktan çıkıyor! Uzmanlardan çözüm önerileri!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güneş çarpması ne anlama kazanç, bulguları nelerdir ve nasıl korunmalı? Uzman hekimler açıkladı

Aman dikkat protein alayım derken sıhhatinizden olmayın! Bu yöntem yumurtanın bozulmasına neden oluyor!

Uzmanlar sivilcenin beslenme ile ilgisi olduğunu ifade ediyor. Bunun ile beraber beslenmesi kumpassız olan şahıslarda daha çok sivilce problemine tesadüftüklerini de dile getiriyor. Peki ama sivilceden kurtulmak için ne yapılması gerekiyor? Sivilce problemi ile başa çıkamayan bir hayli kadın bu suale yanıt arıyor.

Sivilce problemi bir hayli kadının ortak meseleyi. Özellikle kadınlar bu problemden nasıl kurtulacaklarını merak ederken uzman hekimlerden bu mevzu hakkında açıklama gecikmedi.

Uzman adlar sivilcelerin beslenme ile ilgili olduğunu ifade ederken özellikle bol su tüketiminin sivilce problemini eksilttiğini de söylüyor. Bunun ile beraber hastalık derecesinde sivilce problemi yaşayanların ise hekime görünmesi gerektiğini ifade ediyor. Rastgele bir dermatoloji uzmanına görünmeden ilaç kullanılmaması gerektiğinin altını çizen uzmanlar kimi sivilce probleminin içten gelen bir hastalık olduğunu da söylüyor.

Özellikle yaz aylarında harcanan yağlı besinlerin şahsa sivilce olarak geri döndüğünü bundan dolayı kumpaslı beslenmenin bu noktada ehemmiyetli olduğu da ifade edilen bilgiler arasında bulunuyor. Bol su tüketimi ve kumpaslı beslenme sivilce probleminin önüne geçen faktörlerin başında yer alıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sivilce artık problem olmaktan çıkıyor! Uzmanlardan çözüm önerileri!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz