HÜDA-Par’ın gazetesinde dikkat çeken yazı: Konserler aile kurumunu kötü etkiliyor, medeni kanunun değiştirilmesinin zamanı geldi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karma eğitimin lüzumlu olmasının kaldırılmasını, Ailenin Korunması ve Bayana Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun olan 6284’ün kaldırılmasını ve “iki tarafın da haklarını koruyacak biçimde bir tertip etmeye gidilmesini” isteyen HÜDA-Par, tercihlerden sonra, bayanlara karşı olan davranışını yükseltmeye devam etti.

Muhalefet tarafından Hizbullah’la ilişkili görülen HÜDA-Par’ın yayın uzvu Doğru Haber’de, Sema Yaşar imzasıyla “Değerlerimizle geçimli yeni bir medeni kanunun müddeti çoktan gelip geçmedi mi?” başlıklı bir yazı yayımlandı.

Yaşar imzalı yazıda, tertip edilen konserlerde ve faalliklerde bayanlarla erkeklerin yan yana geldiği ve bunun da batının ülkemizdeki aile yapısını bozmaya müteveccih mücadelelerinin mahsulü olduğu ileri sürüldü.

Sema Yaşar’a göre, cumhuriyetin ilk senelerinde yaşama sokulan medeni kanunun da “artık değişmesinin müddeti geldi.”

Kapitalist sistemlerin İslam ülkelerinde aile bağlarını kopararak dini ve kültürel değerlerinin altını oyup onları kolonileştirmeye çalıştıklarını iddia eden Sema Yaşar, yazısını şu iddialarla sürdürdü:

“Yaz geldi, yaz konserleri, bahar geldi bahar şenlikleri, kışın kültür yolu aktiflikleri ismi altında gençleri alanlarda toplama hem de kız erkek ayırmadan kine kin doldurma. Değer, yargı tanımadan. Bu cins programlar hem bireyleri hem de aile müessesemizi negatif güzergahta tesirlerken, gençleri aile yaşamına karşı negatif güzergahta etkiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
HÜDA-Par’ın gazetesinde dikkat çeken yazı: Konserler aile kurumunu kötü etkiliyor, medeni kanunun değiştirilmesinin zamanı geldi

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz