Vahap Seçer, mazbatasını aldı: “Mersin büyüyecek, ihya olacak ve refah kenti olacak”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Adliyesi’nin bahçesini dolduran coşkulu kalabalık, Seçer’i mazbatasını teslim aldıktan sonra da coşkuyla karşıladı. Mersin Adliyesi’nden yurttaşlarla birlikte Cumhuriyet Meydanı’na yürüyen Başkan Seçer, kortej boyunca Mersinlileri selamladı. Mersin Büyükşehir Belediye Bandosu eşliğinde birbirinden güzel marşlar ve şarkılar eşliğinde gerçekleşen yürüyüş ile mazbata coşkusu tüm şehri sardı. Yurttaşlar evlerinin balkonlarından karanfil atarak Başkan Seçer’i selamladı ve coşkuya ortak oldu.

Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran binlerin eşliğinde Atatürk Anıtı’na çelenk sunan Seçer, büyük bir coşku içerisinde Mersin Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasına yürüdü ve burada coşkulu kalabalığa seslendi.

Mersin halkının; ‘Sayılı gün çabuk geçer, Mersin için Vahap Seçer’ dediğini söyleyen Başkan Seçer, yeni hizmet binası önünde toplanan kalabalığa seslenerek, “Halk kararını verdi. Sayılı gün geçti Mersin halkı ‘Büyükşehir’de Vahap Seçer’ dedi ama sadece Vahap Seçer demekle kalmadı, Tarsus’ta genç belediye başkanımız Ali Boltaç’ı seçti, 30 yıl aradan sonra Toroslar’da bir tarih yazıldı, Abdurrahman Yıldız’ı seçti. Yenişehir’de ‘Abdullah Özyiğit’le devam’ dedi. Yine Mezitli’de ‘Genç Başkan Ahmet Serkan Tuncer’ dedi. Silifke’de 5 yıl aradan sonra Silifkeliler; ‘2019’da elimizdeki altını yitirmişiz’ dedi ve Mustafa Turgut’u ikinci kez seçti. Aydıncık’ta Özkan Kılıçarpa’yı, Anamur’da Durmuş Deniz’i seçti” dedi. Seçim döneminde çalışmalar için emek veren herkese teşekkür eden Seçer, sadece oy veren değil, oy vermeyen her yurttaşa eşit ve adil bir şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.

5 yıldır gece gündüz demeden kadın, çocuk, yaşlı, dar gelirli her yurttaşın yanında olduklarını söyleyen Seçer, “‘Bu görevler kutsaldır, halkın bize verdiği emanettir’ dedik. 2024 seçimlerinde Mersin halkı; halkın belediyesi Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne, halkın Başkanı Vahap Seçer’i seçti. Halkımızın ferasetine güveniyoruz. Halkımız hassasiyetlerini ve demokratik refleksi çok iyi kullanır. Halk; daha 9 ay önce iktidara getirdiklerine ‘Yeter artık, yeter yaptıklarınız. Bu şatafat, bu saltanat, bu zam, bu zulüm buraya kadar. 9 ay sonra siz bekleyeceksiniz başka bir partiyi yerel iktidara getiriyoruz’ dedi. Halkımız; Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu 6 oklu CHP’yi Türkiye’de birinci parti yaptı” ifadelerini kullandı.

“Halkımıza güveniyoruz, halkımıza inanıyoruz” diyerek konuşmasını sürdüren Seçer, 5 yıldır Mersin’de değerli hizmetler yapıldığını kaydetti. Seçer, ayrımcılık yapmadan, her kesime adaletli hizmeti götürdüklerini belirterek, “Mersinliler 2019’da Mersin’e sahip çıkan, Atatürk’ün emrine uyan bir Başkan buldular. Başkanları Mersin’in ve Mersinlinin yanında oldu, Mersin’in gelişmesini ve kalkınması önemsedi. ‘Ben tüm Mersinlilerin belediye başkanıyım’ dedi ve ayrımcılığı ortadan kaldırdı. Yolu, altyapıyı yaparken, sosyal yardımları, destekleri yaparken herkese yaptı” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Vahap Seçer, mazbatasını aldı: “Mersin büyüyecek, ihya olacak ve refah kenti olacak”

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz