Mevzular Açık Mikrofon’a bu kez Robot Sophia geliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tercih yarıyılında, her görüşten politik şahsiyetleri programında ağırlayan ve gençlerin sual sormalarına imkân tanıyan program yazın gelmesiyle sona ermişti. Haziran ayında takımın tatilde olduğunu ve sonrasında çekimlere başlanacağının haberini veren Uğur, şimdi de programın kısımlarına dair ayrıntıları paylaştı.

Haziran ayında sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Oğuzhan Uğur, “M.A.M. için kulüp başkanlarımızla görüşmeye devam ediyoruz, pozitif dönüşler de aldık. Ancak biz 14 gün yokuz. Tüm takım tatil hakkını kullanıyor. Zati maçlar henüz bitmemiş, ileri tarih daha uygun olur dediler. Bu nedenle misafir olmayı kabul eden başkanlarımızın afişlerini 14 gün sonra paylaşacağız ve süratlice çekimlerini yapacağız. Sonra minik bir ara daha verip Rus ve ABDli politikacıları misafir alacağız.

Tercih evvelinde misafir almayı uygun bulmamıştık ama küsmemişler = Hali Hazırda istekliler. Dünyayı ve ülkemiz üzerindeki tesirlerini konuşacağız. Sonrasında Ahmet Mahmut Ünlü Cübbeli Ahmet Öğretmen misafirimiz olacak, hemen devamında da ülkemizde bulunan Suriyelileri ve Afganları temsil eden dernek başkanlarını misafir alacağız. Takvim budur. İşin özeti, M.A.M. yardır yurdur devam edecek. Misafir tekliflerinizi yazmaya devam ediniz, teklifleriniz bize yol gösteriyor. Teşekkürler.” demişti.

Henüz yayın tarihi belirli olmasa da M.A.M için ilk 3 kısmın ayrıntıları belirli oldu. Yeniden X daha önceki ismiyle Twitter üzerinden paylaşım yapan Oğuzhan Uğur, hakikatinde takipçilerinden takviye istedi.

Bölümlerin afişleri için destek isteyen Uğur, afişlerin hazırlanabilmesi için ayrıntıları da takipçileriyle paylaştı. Oğuzhan Uğur’un yaptığı açıklamaya göre ilk kısımda sığınmacı sorunu tartışılacak. Bunun için programda mülteci karşıtı gazeteciler, Zafer Partisi temsilcileri ve mülteci haklarını korunan Suriyeli dernek temsilcileri karşı karşıya gelecek.

İkinci kısmın mevzusu ise ekonomi. Bu yayında ise ekonomi profesörleri ve finans uzmanları gençlerin suallerini cevaplayacak. Üçüncü kısımda ise bir sürpriz var. Oğuzhan Uğur’un aktardığına göre üçüncü kısmın davetliyi ise tüm dünyanın tanıdığı robot Sophia olacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mevzular Açık Mikrofon’a bu kez Robot Sophia geliyor

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz