OpenAI’den yenilik: ChatGPT Plus, GPT-4 turbo ile güncellendi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılan açıklamaya göre, güncellenmiş GPT-4 Turbo, kullanıcılara daha üstün bir deneyim sunmak için tasarlandı. Bu güncelleme ile birlikte modelin yazma, matematik, mantıksal akıl yürütme ve kodlama gibi alanlardaki yetenekleri daha da geliştirilerek, daha etkileyici sonuçlar elde edilmesi hedefleniyor.

Güncellenmiş ChatGPT Plus’un en dikkat çeken özelliklerinden biri, yazma yeteneklerinin daha pratik hale getirilmiş olmasıdır. Artık yapay zeka, kullanıcıların taleplerine daha hızlı ve odaklı cevaplar verecek şekilde optimize edildi. Ayrıntılarda boğulmak yerine, daha doğrudan ve kısa yanıtlar sunacak olan sistem, kullanıcıların iletişim deneyimini daha akıcı hale getirecek.

Güncellenmiş GPT-4 Turbo modeli, ayrıca daha geniş bir konuşma dilini destekleyerek, kullanıcıların çeşitli konularda daha çeşitli ve doğal iletişimler kurmasını sağlayacak.

Şu an için güncellenmiş GPT-4 Turbo modeli, ücretli abonelerin kullanımına sunulmuş durumda. Ancak ilerleyen zamanlarda, bu modelin ücretsiz sürüm kullanıcılarına da sunulup sunulmayacağı konusunda belirsizlik devam ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OpenAI’den yenilik: ChatGPT Plus, GPT-4 turbo ile güncellendi

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz