Hazım Caner Can’dan Ilgisizlik Ve Inançsızlık Eleştirisi

Hazım Caner Can'dan ilgisizlik ve inançsızlık eleştirisi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, ilçesindeki Megakent Fen işleri mesulüyle tanışamadığını belirterek, gelip kapılarını çalan bile olmadığını söyledi.

Can, “Hizmet de ne yazık ki Ankara’mızın taşralarında Çamlıdere’de dahil yok yok yok. Boş sözlere de karnım tok tok tok. Zira benim Çamlıdere için yapacak hizmetim çok çok çok. Lütfen başkanım bu ilçelerdeki temsilcilerinizi bir çağırın bunlarla bir konuşun.” dedi.

Hazım Caner Can, Megakent Belediye Meclis buluşmasında, düşüncesizlik, inançsızlığın hizmette topallamalara yol açtığı tenkidinde bulundu.

“KRALDAN ÇOK KRALCILAR VAR”

Çamlıdere’de 15 gün  suların kesintili olarak verildiğini belirten Can şöyle konuştu: “Bundan sayın başkanımın haberinin olması olası değil. Orada bu işle mesul bir misyonlu var. O vazifeliyi de Melih Bey zamanında ben getirdim. Ama onu dürte dürte de ben çalıştırdım. Her gün sabah Megakent’in fen işleri mesulü de ASKİ mesulü de Çamlıdere Belediyesine kazanç iki kanadı nasıl çalıştıracağımızın hesaplarını yapar köylerimizde ve de merkezimizde hizmetler abad olurdu. Ama bugün bu bahsettiğim mesuller kraldan fazla kralcı olmuşlar tek başlarına bir şeyler yapmak istiyorlar ve de ellerine suratlarına bulaştırıyorlar.”

Hazım Caner Can, Benli yaylası yolunun otomobille değil yürüyerek, eşekle geçilemeyecek vaziyete geldiğini vurguladı.

“Fen işlerinden mesul dost Allah rızası için yol yapılamayabilir, büyükşehirimizin bütçesi olmayabilir, bizlerden borçlanacak yetkiyi alamamış olabilir, be vicdansız o yolların yaması da yapılamaz.”  diyen Can, bunların para-pul değil inanç ve emek istediğinin altını çizdi.

HİZMET İÇİN İNANÇLI BİR TAKIM VURGUSU

Çamlıdere Belediye Başkanı Can, şöyle devam etti:  “Sayın başkanım inanç takımınız cılız. İnanç takımı olmadığı sürece hizmet ne yazık ki ki gelmez. Son günüm dolmasın arkadaşım. Çelengim, top otomobilim. Yalnız beni taşısın dört inanmış adam. Dört inanmış adamlara lüzumumuz var başkanım. Bu dört inanmış adamlar megakent belediyesinde başkan kadar alıngan olup yükümlülüğü sezmez, davasına inanmazsa bu meclisten ne yazık ki hizmet çıkmaz. Gelin dostlar bir olalım kocaman olalım diri olalım tek maksadımız Ankara’ya hizmet olalım. Ne Yazık Ki ki ben bu mecliste bunu bugüne kadar görmedim. Hizmette ne yazık ki Ankara’mızın taşralarında Çamlıdere’de dahil yok yok yok. Boş sözlere de karnım tok tok tok. Zira benim Çamlıdere için yapacak hizmetim çok çok çok.”

Can, Ankara Megakent Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a “ Lütfen bu ilçelerdeki temsilcilerinizi bir çağırın bunlarla bir konuşun. Biz ilçemiz için hizmete varız, siz Ankara’ya hizmet için varsınız. O dostlar söz olsun torba dolsun harman savrulsun örneği günlerini geçiriyorlar.” diye seslendi.

“KAĞIT HELVASI DEĞİLİM HAKKIMI SÖKE SÖKE SÖKE ALIRIM”

Hazım Caner Can, Çamlıdere gibi minik bir ilçede Ankara’nın en nezih ve en büyük termal hamamını yaptığını da hatırlattı.

Ancak termal oteli lüzumlu alt yapı getirilmediği için hizmete alamadığını anlatan Can, sorunun takipçisi olduğunu şu laflarla dile getirdi: “ 28.12.2018 tarihinde kanal katılım hissesini Mustafa Tuna Beyin son zamanında verdim fakat aradan geçen 18 aylık müddet zarfında bu garibanın alın teriyle elinin nasırıyla yapmış olduğu o termal otelin kanalı daha bağlanamadı. Neymiş kanal projesi hazırlanamamış. Böyle bir bahane yok.  ASKİ’deki dostlar kendilerini silindir görüyorlar herhalde ama bende kağıt helvası değilim hakkımı söke söke söke alırım. Mevzuyu Ankara duruşmalarına taşıdım böyle olmasını istemezdim. Ama o su oraya o kanalizasyon oraya bağlanacak. Gerekirse kendim amelesi olacağım bağlayacağım projesiz bağladım gidin projenizle ne halt edecekseniz edin diyeceğim. Gelin hep birlikte iki kanadı da çalışan kuş olalım. Tek kanadı çalıştırıp tavuk olmayalım.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Hazım Caner Can’dan Ilgisizlik Ve Inançsızlık Eleştirisi

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz