İnanılır gibi değil ama gerçek! Milli Emlak’tan 12 Bin TL’ye SATILIK ARSA! 372,00 m² lik arsa için son başvuru tarihi belli oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnanılır gibi değil ama gerçek! Milli Emlak’tan 12 Bin TL’ye SATILIK ARSA! 372,00 m² lik arsa için son başvuru tarihi belli oldu- 12 Bin TL’ye satşa çıkarılan arsa için vatandaş şokta. Milli Emlak sitesi üzerinden duyurulan yeni satış ilanına göre, Kütahya’nın Emet ilçesindeki arsanın satılacağı bildirildi. 372 m2’ye sahip olan bu arsanın ihale başlangıç bedeli 40 bin TL olarak bildirilirken kişiler sadece 12 bin TL vererek ihaleye katılım sağlayabilecek.

İhaleye katılım sağlamak isteyen vatandaşlar ilgili birimler üzerinden belge imzalayarak ve teminat tutarını yatırarak işlemlerini yapabilecek. Yapılacak ihale sonucunda arsanın fiyatı daha yüksek seviyelere çıkabilmektedir.

Vatandaşlar bu arsaları alarak uzun vadede yüksek kar elde edebilmektedir. Satın alma talepleri, il, ilçe, mevki, pafta, ada, parsel numarasının da belirtildiği bir dilekçe ile taşınmazın bulunduğu il ve ilçelerde; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne (Emlak Müdürlükleri, Millî Emlak Müdürlükleri, Millî Emlak Şeflikleri) müracaat edilebilmektedir. Ayrıca Milli Emlak üzerinden de katılım sağlanabilmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İnanılır gibi değil ama gerçek! Milli Emlak’tan 12 Bin TL’ye SATILIK ARSA! 372,00 m² lik arsa için son başvuru tarihi belli oldu

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz