İstanbulluya hayırlı olsun! O hizmet artık yüzde 50 indirimli

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kampanyadan faydalanmak için kullanıcıların İstanbulkart Mobil uygulamasına araç plakalarını eklemeleri ve otopark ödemelerini İstanbulkart ile yapmaları gerekmektedir.

İndirimden yararlanabilmek için, kullanıcıların otopark ödemesini yapmadan önce 24 saat içinde toplu taşıma kullanmış olmaları ve park edilen saat ile otopark ödemesi yapılan saat arasında 24 saatten fazla zaman geçmemiş olması şartı bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında indirim uygulanan otoparklar arasında Yenikapı Spor ve Kültür Merkezi PD Açık Otoparkı, Feshane PD Açık Otoparkı, Merter Metro PD Açık Otoparkı gibi İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yer alan otoparklar bulunmaktadır. Kampanya, 19 Mart 2024’ten itibaren 31 Aralık 2024’e kadar geçerli olacak.

Kampanyaya katılım için kullanıcıların İstanbulkart Mobil uygulamasında veya İstanbulkart’ın resmi websitesinde yer alan profil sayfalarında gerekli ayarlamaları yapmaları, açık rıza ve ticari elektronik ileti izinlerini onaylamaları gerekmektedir. Ayrıca, kampanyadan faydalanabilmek için plaka ekleme işleminin ve ticari elektronik iletişim izinlerinin kampanya süresince aktif olması zorunludur.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbulluya hayırlı olsun! O hizmet artık yüzde 50 indirimli

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz