TMSF, Koza-İpek Holding’e ait yalıyı satışa çıkardı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TMSF’nin açıklamasına göre, yalının satışı için bağımsız değerleme şirketlerinin raporlarıyla belirlenen 750 milyon lira muhammen bedel üzerinden ihale düzenlenecek. İhaleye katılmak isteyenlerin yaklaşık 10 yıllık hukuki sürecin ardından düzenlenen ihaleye katılmak için gerekli belgelerle birlikte şartnamenin 25 Haziran’a kadar TMSF’ye teslim etmeleri gerekiyor.

Satışa konu olan yalı, 1259 ada 132 parsel üzerinde yer almakta olup, 2 adet yapıya sahiptir. “Beyaz Köşk” adı verilen yapı, ikinci derece eski eser niteliğinde olup, iki bodrum kat, zemin kat, bir normal kat, çatı katı ve teras alanından oluşmaktadır. Ayrıca, bu yapıda 695 metrekare brüt kapalı kullanım alanı ve 208 metrekarelik bir teras bulunmaktadır. Diğer yapı olan “Kahverengi Köşk” ise zemin ve normal kattan oluşmakta olup, brüt 230 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir.

TMSF’nin yaptığı açıklamada, yalının satışının detayları ve ihaleye katılma koşullarıyla ilgili bilgilerin resmi internet sitesinden ve ilgili diğer platformlardan erişilebilir olduğu ifade edildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TMSF, Koza-İpek Holding’e ait yalıyı satışa çıkardı

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz