15 yaşındaki kızı darp edip çıplak görüntülerini yayınladı! İğrenç olayda yeni gelişme

15 yaşındaki kızı darp edip çıplak görüntülerini yayınladı! İğrenç olayda yeni gelişme
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen 20 Ağustos’da Mamak ilçesinde meydana gelen olayda T.Y., daha evvel münakaşa ettiği dostu H.A. ile barışmak istediğini söyleyerek, Boğaziçi Semti’nde buluştu. T.Y., erkek dostu Ramazan D. ile beraber H.A.’yı ıssız bir alana götürerek darp etti. Ramazan D., T.Y. tarafından darp edilirken görüntüsünü sürüklediği H.A.’yı daha sonra kıyafetlerini çıkarmaya zorladı. Olay, bu görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasıyla ortaya çıktı. Görüntülerden yola çıkan jandarma takımları kısa vakitte Ramazan D. ile kız dostu T.Y.’yi yakalayarak nezaretine aldı. Adliyeye sevk edilen Ramazan D. ile T.Y., duruşmaca hapsedildi.

“KIZ ARKADAŞIM DARP ETTİ, BEN ÇEKTİM”

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Ayrımcılık ve Cinsel Kabahatler Ofisi tarafından yürütülen soruşturma bitirilerek, Ramazan D. hakkında iddia belgesi tertip edildi. İddia Belgesinde, kuşkulunun yargılamaları kısmen kabul ettiği, H.A.’yı kız dostu T.Y’nin darbettiğini, kendisinin ise bu anları cep telefonu kamerasıyla sürüklediğini söylediği yer aldı. İddia Belgesinde, yapılan tahlil ve alınan ifadeler sonrası H.A.’nın darp edildikten sonra Ramazan D. ve kız dostu tarafından kıyafetlerini çıkarmaya zorlandığı, genç kızın ise Ramazan D.’ye ‘Ağabey ne olur yapma’ diye yalvardığı aktarıldı. H.A.’yı ıssız alanda vazgeçerek ayrılan Ramazan D. ile T.Y.’nin, sürükledikleri görüntüleri daha sonra sosyal medyada yayınladıkları yer aldı. Ramazan D. hakkında, ‘kolay yaralama’, ‘özel hayata ait görüntü ve sesleri ifşa etme’, ‘çocuğun cinsel istismarı’, ‘cebir, tehdit veya şike kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ kabahatlerinden 36 yıla kadar mapus arz edildi. Ramazan D., iddia belgesiyi kabul eden Ankara 9’ncu Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

T.Y., hakkında ise aynı kabahatlerden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Çocuk Kabahatleri Soruşturma Ofisince başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: DHA

Milyonların usunda bu sual! İstanbullulara seslendi, gözler o tarihe çevrildi
Uyarı yapıldı! ‘Hemen silin’
İstekli’nin vaaz görüntüleri ortaya çıktı!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
15 yaşındaki kızı darp edip çıplak görüntülerini yayınladı! İğrenç olayda yeni gelişme

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz